Místo, kde bydlí móda - články - módní poradna - rozhovory - zábava
Místo, kde bydlí móda - články - módní poradna - rozhovory - zábava

Zlaté a stříbrné tetování je letošním hitem!

Nejedná se samozřejmě o klasické tetování jehlou do kůže, ale o módní doplněk a jakousi nálepku. Samotnou mě překvapilo, jak dobře takové “tetování” vypadá!

Podíváme se tedy, jak takové tetování vypadá a jak si své vlastní tělo můžeme vyzdobit i my!

zlaté a stříbrné tetování

Zlaté a stříbrné tetování. Zdroj: www.brit.co

 Viděla jsem to na několika stránkách na internetu včetně Facebooku a opravdu mě to zaujalo. Říkala jsem si, kde si takové tetování nechat udělat? Pak mi ale došlo, že se jedná o speciální nálepky, které opravdu zaujmou a vypadají naprosto skvěle!

Jelikož se blíží léto a všechny se zase budeme snažit vypadat skvěle (ať už se jedná o plavky nebo o vypracovanou postavu) , tak určitě budeme chtít zaujmout něčím jiným (hlavně když naše postava není ideální a my od ní chceme odvést trochu pozornosti). Já vsázím na hit letošního roku-zlaté a stříbrné tetování. Nejlepší je, když “tetování” ještě doplníte šperky vhodnými na léto, jako jsou náhrdelníky na břicho nebo záda, sady prstenů a podobně.

zlaté tetování

Ozdobte své tělo zlatým tetováním! Zdroj: www.kultbizuterie.cz

U takovéto ozdoby nemusíte mít vůbec strach, že se přeplácáte. Protože čím více, tím lépe! Léto se nese v duchu svěžího vánku, vyšisovaným vlasů, opáleného těla a slunce! Čím více jste opálené, tím lépe stříbrné nebo zlaté tetování vynikne, pokud na něho potom zasvítí slunce, hezky se zatřpytí a vy tím opravdu zazáříte.

Svoji vlastní kolekci nalepovacího zlatého tetování si vytvořila i značka Dior! Zaplatíte za ni asi mnohonásobně více, než za jiné nalepovací stříbrné nebo zlaté tetování, ale pokud si potrpíte na značku, máte možnost si takové zakoupit.

minimalisticka-elegance-336x280
Zlaté tetování Dior

Značka Dior si vytvořila vlastní nalepovací zlaté tetování! Zdroj: www.invogue.cz

Zlaté nebo stříbrné tetování si dokonce oblíbily i celebrity jako Beyoncé, Katie Holmes nebo Vanessa Hudgens. Čemu by jsme se divily, když “tetování” jen sundáte z papíru a nalepíte si ho na tělo! Tak jednoduché a tak efektní! Musím se přiznat, že já už jsem si takové taky pořídila a nemůžu se dočkat, až bude léto a já se s ním ukážu venku! Šperky jsou v létě sice fajn, ale pokud nenosíte zlato, tak vás bižuterie moc nezachrání, protože černá nebo rezne. Při koupání v moři nebo bazénu překáží a určitě netoužíte být ověšené šperky od hlavy až k patě. Tuto možnost vám ale vynahrazuje dočasné nalepovací tetování.

zlaté a stříbrné tetování

Nebojte se kombinovat různé vzory stříbrného a zlatého tetování, výsledek vás překvapí! Zdroj: www.luludk.com

zlaté nalepovací tetování

Nebojte se egyptských vzorů a různých kombinací, čím více, tím lépe! Zdroj:www.laclique.ru

zlaté tetování

Novým módním doplňkem je letošní rok nalepovací zlaté nebo stříbrné tetování, už jste ho vyzkoušely? Zdroj:www.retratodeparede.com.br

 

3
Tereza Podešvová

Naše vševědoucí módní poradkyně, s bystrým okem a schopností napsat stručně a jasně, jak se věci mají nosit.

Co si myslíte vy? Dejte nám vědět!

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Zkuste se mrknout i na naše další články: