Místo, kde bydlí móda - články - módní poradna - rozhovory - zábava
Místo, kde bydlí móda - články - módní poradna - rozhovory - zábava

Jaké šperky na svatbu? Dáme vám rady!

Svatba, to je den s velkým D. Každý si ji v tichosti představuje ve svých tajných snech a možná i plánuje do budoucna, jak by měl takový nezapomenutelný den vypadat. Přinášíme vám ženskou eleganci zářivých šperků na svatbu a rady, které vám napoví jak oslnit šperky, a jak je sladit se svatebními šaty.

Svatební šperky

Šperky, to nejsou jen náhrdelníky a náušnice, zazářit můžete i v luxusní čelence poseté kamínky nebo prstenem, který na vaší jemné ruce skvostně upoutá pozornost. Do svatebních šperků patří i brože, náramky, či vlasové spony.

šperky na svatbu

Svatba, zdroj: upeer.ir

Jak se ozdobit svatebními šperky

1. rada – “Málo je někdy více”

U výběru šperků dejte na staré rčení – “málo je někdy více”. Zvolíte-li jeden luxusnější šperk, nikdy neberte další, kombinace dvou masivních luxusních šperků se vzájemně, jak se říká, tluče. Nejlepší volbou je zvolit jeden cenný šperk a doplnit ho jemnými decentními šperky. Např. zvolíte-li si zářivý velký náhrdelník na krk, doplňte ho už jen malými náušničkami a jemným náramkem nebo naopak zvolte originální náušnice a k nim nepatrný řetízek s přívěskem.

náušnice na svatbu

Decentní perlové náušnice vám jako nevěstě na svatbě nejlépe vyniknou, budete-li mít vlasy vypnuté nahoru, zdroj: womenfashionstylex.com

svatební šperky pro nevěstu

Elegantní svatební čelenka a k ní tenký náhrdelník, zdroj: xeon24.com

2. rada – U šperků na svatbu zvolte klasiku

Odedávna se na svatbu nosily perličky, ať už se jedná o náhrdelník, náušničky nebo celou sadu i s náramkem či prstýnek s perlou, tato klasika je oblíbená a nosí se stále. Perličky si můžete dát i do vlasů, vypadají elegantně a stále patří i po mnoha letech mezi nestárnoucí klasiku ve zdobení.

svatební šperky

Náhrdelník z korálků a perliček, ideální kombinace pro šperk na svatbu, zdroj: beadsmagic.com

3. rada – Luxusní šperky na svatbu

Ve svůj nejkrásnější den si dopřejte luxus a ozdobte se nádhernými zářivými šperky, které budete mít na sobě, nevolte obyčejnou bižutérií. Vybírejte kvalitní krásné šperky od známých celosvětových značek třeba Swarovski, Pandora, ALO diamonds.

minimalisticka-elegance-336x280
luxusní svatební šperky

Luxusní svatební šperky, zdroj: briderednew.tk

4. rada – Vlastní originalita

Vsaďte na svojí jedinečnost a vytvořte si nebo si nechejte vyrobit šperk, který si samy navrhnete. Však vzácné kovy a unikátní drahokamy samy o sobě vzbuzují spoustu emocí a vášní. Pod rukama mistrů šperkařů si podle svého návrhu můžete nechat vyrobit šperk na přání. Vytvoří vám dech-beroucí šperky, unikátní kousky s dokonalým vypracováním, které se stanou jedinečnými originály pro váš svatební den. Nebo pokud jste tvořivý, vyrobte si svůj vlastní šperk, který si vezme na sebe. Nemusí být pouze s korálků, můžete v galanterii sehnat vše, co k takovému šperku budete potřebovat, aby se z kreativního nápadu stal nevšední šperk a doplněk pro kouzelný den.

šperky pro nevěstu

Navrhněte si originální šperk, zdroj: www.zarinews.com

šperky na svatbu

Čelenka do vlasů stačí jako módní šperk na svatbu pro nevěstu, zdroj:  finessemakeup.com

5. rada – Darované šperky

Nápadů a rad pro nepřehlédnutelný šperk pro svatební den je hodně, ale nejmoudřejší rady bývají od těch nejbližších, přeci jen vás znají nejlépe a ví, co vám sluší. Někdy postačí sladit svatební šaty i účes s darovanými šperky, které máte nějaký ten čas schované ve své klenotnici a skoro jste na ně zapomněli. Třeba zrovna objevíte náhrdelník nebo náušnice za státnice nebo od svého nastávajícího, které jste dostaly k prvním narozeninám, co jste začali spolu chodit. A je možné, že právě tím se stanou šperky takovým detailem, jako je třešnička na dortu. Pro tu krásnou atmosféru naplněnou štěstím a láskou.

náušnice na svatbu

Náušnice ve tvaru květiny, zdroj: xeon24.com

 Ať už se rozhodnete pro jakékoliv šperky z našich rad, zaručeně jimi podtrhnete svůj ženský půvab.

4
Pavla Janíčková

Každého z nás obklopuje móda, aniž bychom si to někdy uvědomovali, necháváme se ovlivňovat jejím různorodým stylem, vytváříme jí nebo se jí inspirujeme. To z nás dělá jedinečné bytosti. S nadšením se zajímám o módní svět, design a grafiku a textilní technologii. Také kreativní tvorba, navrhování a umění naplňují můj život. I díky těmto zájmům jsem se dostala k psaní článků o módě, které si na webu HerStyle můžete přečíst.

Co si myslíte vy? Dejte nám vědět!

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Zkuste se mrknout i na naše další články: