Místo, kde bydlí móda - články - módní poradna - rozhovory - zábava
Místo, kde bydlí móda - články - módní poradna - rozhovory - zábava

AKTUÁLNĚ: Tyto krásky nás reprezentují na mezinárodních soutěžích miss 2015!

3583

Kromě Vánoc se blíží také světová finále různých soutěží krásy, ve kterých máme i letos velmi půvabné reprezentantky ČR. Kam konkrétně odcestovaly? Kdy se finálové galavečery uskuteční? Jakou róbu si s sebou sbalily do kufru? To vše jsme pro vás zjistili!

Nikol Švantnerová: Miss Universe 2015 v Las Vegas

Nikol Švantnerová Miss Universe

Nikol si do Ameriky poveze i tuto nádhernou róbu od módní návrhářky Terezy Sabáčkové. © David Váňa. Zdroj: Oficiální FB České Miss

Nejsledovanější ze všech krásek, Česká Miss 2015 Nikol Švantnerová, je sice stále v ČR, 1. prosince však odlétá směr Las Vegas! Ve městě hříchů se bude po dobu 3 týdnů intenzivně připravovat na velké finále, které proběhne 20. prosince. S sebou si nezapomene vzít také talismany pro štěstí – dva plyšáky, na které nedá dopustit, berušku od maminky a sloníka od přítele Jakuba Hory. O Nikol a její cestě za dalším snem vás budeme informovat podrobněji v příštích týdnech!

Andrea Kalousová: Miss World 2015 v Sayně

Andrea Kalousová Miss World

Ukázka 3 z 10 šatů pro Miss World 2015, které vytvořila přední česká návrhářka Beata Rajská. © David Váňa. Zdroj: Oficiální FB České Miss

Až do daleké Číny se 20. listopadu vydala Česká Miss World 2015 Andrea Kalousová, která bude 19. prosince bojovat o titul Miss World 2015. Andrea se před odletem netajila tím, že je nervózní. Není divu, když je této krásce teprve 18 let. Andree moc držíme palce!

Karolína Mališová: Miss Earth 2015 ve Vídni

Karolína Mališová Miss Earth 2015

Karolína si do Vídně odvezla 10 společenských šatů z dílny Dominiky Sedláčkové. © David Váňa. Zdroj: Oficiální FB České Miss

Česká Miss Earth 2015 momentálně reprezentuje Českou republiku na mezinárodní soutěži v Rakousku, kde bude 5. prosince usilovat o titul Miss Earth 2015. Společnost ji dělá také talisman v podobě plyšáka, kterého naleznete na oficiálním Instagramu České Miss. Karolíně přejeme hodně štěstí!

Taťána Makarenko: Miss Supranational 2015 ve Varšavě

Ředitelka Miss Face Taťána Makarenko aktuálně bojuje v polské Varšavě na mezinárodní soutěži krásy Miss Supranational 2015. V rámci soutěže byla již vybrána mezi 30 nejlepších finalistek, které dělaly speciální show na WARSAW EXPO, kde se uskutečnila i první velká doprovodná soutěž Best in national costume (viz prostřední fotka). Finálový večer proběhne 4. prosince. A jak vidí své šance samotná Taťána? „Uvidíme, jak to celé dopadne. Byla jsem z Global beauties vybrána mezi top 20 celkově, tak snad i z této soutěže přivezu domů úspěch,“ prozradila HerStyle.cz.

Taťána Makarenko Miss Supranational

Taťána na WARSAW EXPO vypadala fantasticky! Zdroj: Oficiální FB Taťány Makarenko

Všem našim kráskám MOC držíme palce! O jejich umístění vás budeme zajisté informovat! 🙂

Autor:

Kromě psaní miluji módu a především osobitý styl. Krásných žen je kolem nás spousta, ale jen z některých vyzařuje opravdový styl & charisma. Proto jsem se rozhodla psát inspirativní články pro web HerStyle.cz a zároveň skrz něj oslovovat známé tváře ze světa modelingu, sportu a showbyznysu. Svoji práci zakládám výhradně na pozitivním duchu, protože optimismus je základem úspěchu! :)

Co si myslíte vy? Dejte nám vědět!

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *