Místo, kde bydlí móda - články - módní poradna - rozhovory - zábava
Místo, kde bydlí móda - články - módní poradna - rozhovory - zábava

Andrea Bezděková – Vítězka soutěže Česká Miss 2016

4435

Vítězkou dvanáctého ročníku soutěže Česká Miss se stala jednadvacetiletá dívka s číslem čtyři Andrea Bezděková z Náchoda. Novou královnu krásy vybrala osmadvacetičlenná porota v čele s ředitelkou soutěže Marcelou Krplovou a patronkou Ivou Kubelkovou. Další dva tituly Česká Miss World 2016 a Česká Miss Earth 2016 zvolila veřejnost.

Vítězkou soutěže Česká Miss 2016 se stala Andrea Bezděková. Titul Česká Miss World 2016 náleží Natálii Kotkové a titul Česká Miss Earth 2016 získala Kristýna Kubíčková. Vítězkám gratulujeme!

A jaká byla první slova Andrei Bezděkové po získání titulu Česká Miss 2016? „Hlava se mi točí, první chvíle ve světlech reflektorů jsou nepopsatelné. Byl to můj sen a ten se nyní proměnil ve skutečnost. Je to rovněž odpovědnost a já pevně věřím, že se budu snažit, co nejlépe reprezentovat Českou republiku.“

Své vítězky znají také soutěže partnerů:

 • Česká Miss posluchačů rádia Frekvence 1: Natálie Kotková
 • Česká Miss Tvář: Natálie Kotková
 • Česká Miss Bikiny: Natálie Kotková
 • Česká Miss Fashion: Nikola Kováříková
 • Česká Miss Technologie: Kristýna Kubíčková

Jak vypadal finálový galavečer České Miss 2016?

Celý finálový galavečer byl grandiózní. Monumentální scéně vévodila high-tech LED stěna, která byla pro tento večer v České republice použita poprvé. „Na výstavbu celé instalace bylo zapotřebí 35 tun materiálu techniky. Musel se postavit takzvaný riggingový závěsný systém a kvůli těsným prostorům musela být celá konstrukce na milimetr přesná,“ řekl Tomáš Rýdl, vedoucí technické produkce. Jednalo se o skutečně světovou přehlídku módy. Na úvodní nástup dívky oblékly lehké šaty od návrhářského dua Jaroslavy a Dominiky Sedláčkových zdobené třpytivou aplikací od Šenýr Bijoux. Následovala talk show inspirovaná soutěží „Máme rádi Česko“, kterou dívky absolvovaly v modelech londýnské značky Karen Millen. Dokonalými postavami uhranuly diváky během promenády v plavkách značky Astratex.

Zlatým hřebem večera se stala přehlídka haute-couture šatů světoznámé návrhářky Blanky Matragi. Autorčin rukopis je rozpoznatelný v každé originální látce i střihu. Kolekce exkluzivních šatů vznikla v Libanonu a byly na ni použity nejluxusnější látky, zdobné kameny a krajky. Návrhářka využila celé palety odstínů barev od hřejivé béžové, přes ledovou královskou modř až po sněhově bílou, aby podtrhla jedinečnou krásu finalistek. Značka NeroGiardini obula dívky do páskových střevíčků jako z pohádky. Profesionální make-up finalistkám zajistili vizážisté značky AVON a o hairstyling se postarali kadeřníci salonu Franck Provost.

Přímý přenos pod taktovkou režiséra Romana Petrenka a scénografa Marka Holého vysílala již tradičně televize Prima. „Pošesté je to právě Prima, která přináší divákům tuto přehlídku ženské krásy a šarmu. A já jsem tomu velmi rád. Přímý přenos finálového večera soutěže Česká Miss se pravidelně těší velkému zájmu diváků. Všechny dívky byly nádherné a věřím, že si večer užily,“ říká Marek Singer, generální ředitel televize Prima.

Finálovým večerem provázel diváky scénárista a moderátor Libor Bouček spolu s Leošem Marešem. Nechybělo ani moderátorské překvapení v podobě tanečního vystoupení, které každý z nich pojal po svém. Během finále zazářily i hvězdy hudebního světa. V televizní premiéře zazněla píseň Katarze skupiny Slza. Doplnili ji oblíbená slovenská kapela No Name a česko-britský hudební projekt Lake Malawi.

Střípky z finálového galavečera České Miss 2016

 • scéně vévodilo 200 m2 LED stěny
 • 60 lidí stavělo scénu a podium celé 3 dny v kuse (72 hodin)
 • bylo použito 35 tun materiálu techniky a technologie
 • jeviště bylo velké 100 m2
 • během finálového týdne se vypilo přes 2 100 šálků kávy
 • otevřelo se 650 lahví Bohemia Sektu
 • oko uteklo na 12 punčochových kalhotách
 • kadeřníci salonu spotřebovali 43 laků na vlasy a 690 pinetek
 • vizážisti použili přes 30 kusů řasenek, 23 odstínů rtěnek a 40 zmatňujících pudrů

Hlavním tématem letošního finálového večera byl český design a odkaz kulturního bohatství naší země. Slavnostní galavečer se uskutečnil v secesní Smetanově síni Obecního domu. Finalistky se představily nejenom na pódiu, ale i prostřednictvím video medailonků, které vyzdvihly nejkrásnější místa České republiky. Soutěž Česká Miss se řídí heslem, že skutečnou krásu najdeme v lásce a ve schopnosti pomoci jeden druhému, a proto byl celkový výtěžek z odeslaných hlasovacích SMS věnován kontu AVON na podporu boje proti rakovině prsu. Vítězky letošního ročníku budou reprezentovat Českou republiku na zahraničních soutěžích, při kterých je kladem velký důraz na filantropii a charitativní činnost.

Andrea Bezděková – fotogalerie České Miss 2016

Andrea Bezděková foto casting

Andrea Bezděková na castingu

Andrea Bezděková plavky foto

Andrea Bezděková v plavkách.

andrea bezděková česká miss 2016

Česká Miss 2016 – Andrea Bezděková ve večerních šatech v Thajsku.

Andrea Bezděková fotogalerie

Andrea Bezděková na soustředění České Miss 2016 v Thajsku.

Andrea Bezděková selfie

Selfie Andrei Bezděkové z „thajských vod“.

Andrea Bezděková fotografie

Andrea Bezděková na Plese v opeře 2016.

Andrea Bezděková finále foto

Andrea Bezděková během finálového večera soutěže Česká Miss 2016.

Andrea Bezděková fotky šaty

Andrea Bezděková v šatech od Blanky Matragi počas finále České Miss 2016.


Co si myslíte vy? Dejte nám vědět!

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *