Místo, kde bydlí móda - články - módní poradna - rozhovory - zábava
Místo, kde bydlí móda - články - módní poradna - rozhovory - zábava

BRAVO! Dara Rolins vydala další povedenou kolekci pro ženy & dívky!

4328

Dara Rolins nás nikdy nepřestane bavit! Tentokrát nás mile překvapila svojí novou kolekcí GRL PWR, jež je věnována všem ženám a mladým dívkám!

Jak sama Dara na svém oficiálním FB profilu uvedla, pojmenovala tuto kolekci „girl power“ proto, že na tato čarovná slovíčka zkrátka věří. Myslí si, že toto hrdé heslo zaznamenalo největší BOOM v dobách Spice Girls, ale je stále velmi živé, mocné a dokonalé pro ženy, které v sobě cítí sílu a jsou pyšné na to, kým a čím jsou. „Ženy a ENERGIE, ktorú dokážu vyrobiť, keď sa pre niečo zapália, keď sa spoja, pre niečo nadchnú, je mocná“, tvrdí Dara. A my jí jednoznačně dáváme za pravdu!

Dara Rolins

Dara se v tvorbě nové kolekce nechala inspirovat svojí vlastní dcerkou Lolinkou. Zdroj: Oficiální FB Dary Rolins

K dostání jsou pletené tašky, trička a mikiny jak s kapucí, tak bez zní. Své malé princezně můžete pořídit také rozepínací bundičku. Kolekce je oficiálně nesena v duchu modré & bílé barvy, najdete v ní ovšem také vanilkový odstín. Objednávat můžete na http://shop.rukahore.sk/dararolins. 🙂

 

 

 

Autor:

Kromě psaní miluji módu a především osobitý styl. Krásných žen je kolem nás spousta, ale jen z některých vyzařuje opravdový styl & charisma. Proto jsem se rozhodla psát inspirativní články pro web HerStyle.cz a zároveň skrz něj oslovovat známé tváře ze světa modelingu, sportu a showbyznysu. Svoji práci zakládám výhradně na pozitivním duchu, protože optimismus je základem úspěchu! :)

Co si myslíte vy? Dejte nám vědět!

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *