Místo, kde bydlí móda - články - módní poradna - rozhovory - zábava
Místo, kde bydlí móda - články - módní poradna - rozhovory - zábava

Brýle mohou dokreslit vaši osobnost

1031

Doby, kdy brýle znamenaly výsměch, jsou naštěstí pryč. Dnes jsou nejen ukazatelem inteligence, ale také skvělým módním doplňkem. Mnoho výzkumů prokázalo, že muži i ženy považují své protějšky s brýlemi za daleko přitažlivější. Musí se ovšem jednat o správný tvar i barevnou kombinaci, a proto se tento výsledek nedá interpretovat jako všeobecný.

Jak poznám, že potřebuji brýle?

Ti z vás, kteří nosí dioptrické brýle nebo kontaktní čočky, ten okamžik jistě dobře znají. Mžourání a neschopnost zaměření při hledění do dálky nebo oddalování časopisu před obličejem. Obě tyto varianty indikují, že byste měli co nejdříve navštívit očního lékaře. Ten provede rychlé vyšetření, tudíž během budete během pár vteřin vědět, zda dioptrické brýle potřebujete.

Jaké dioptrické brýle si vybrat?

Většina očních lékařů sousedí s optikou nebo prodejci brýlí, takže si můžete nové brýle ihned pořídit. V závažnějších případech vám ani nic jiného nezbude. Pro ženy jsou ideální dámské dioptrické brýle Dior, které budou slušet každé z vás. K dispozici je totiž několik druhů i velikostí obrouček, díky čemuž můžete brýle dokonale sladit s tvarem vašeho obličeje, případně osobním stylem. Jsou vyrobeny z těch nejkvalitnějších materiálů a do karet jim pochopitelně hraje i samotná značka.

Můžete mít i sluneční brýle

V létě vám ovšem v mysli vyvstane otázka, že je nošení dioptrických brýlí nepohodlné. V takovém případě přichází na řadu kombinace kontaktních čoček a brýlí slunečních. Zkuste si pořídit dámské luxusní brýle Gucci, v nichž budete vypadat jako filmová hvězda. Naleznete mezi nimi několik tvarů, velikostí i barev obrouček a skel, takže si vybere opravdu každá z vás. Zakoupit si můžete i klasické pilotky, které se postupně stávají nestárnoucí klasikou.

Nošení brýlí se rozhodně nemusíte bát. Naopak s nimi můžete objevit své pravé já a cítit se daleko lépe. K tomu vám pomohu značkové luxusní brýle, které vás určitě nezklamou.


Co si myslíte vy? Dejte nám vědět!

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *