Místo, kde bydlí móda - články - módní poradna - rozhovory - zábava
Místo, kde bydlí móda - články - módní poradna - rozhovory - zábava

Česká republika zná svoji novou Miss Junior 2015! Co na ni říkáte?

5158

Včera jsme se zúčastnili finále Miss Junior 2015 v pražském divadle Broadway, kde se rozhodovalo o třech titulech – Miss Junior Internet, Miss Junior SR a zejména Miss Junior ČR. Tou se stala teprve sedmnáctiletá kráska Nikola Uhlířová, která tak převzala juniorskou „missí štafetu“ po loňské vítězce Andree Žiačikové.

Nikola Uhlířová, pocházející z Bašky, patřila od počátku mezi favoritky. Měří 170 centimetrů a může se pyšnit mírami 82-61-82. Netají se ani tím, že zatím nemá žádné zkušenosti s modelingem. „Přehlídku jsem šla tady úplně poprvé a věřím, že není poslední. Vítězství mě posunulo, dodalo odvahy a ráda bych zkusila štěstí později také v České Miss. Třeba za rok, v osmnácti by to bylo moc fajn. Prioritou je pro mě ale nyní dostudovat,“ dodala Nikola, jež studuje hotelovou školu. A pozor – je nezadaná! „Přítele nemám, takže ani není co opouštět,“ odpověděla s úsměvem na známé téma „missí nemoc“.

Nikol Uhlířová finále Miss Junior

Nikol během slavnostního večera jedním slovem zářila! Zdroj: Archiv Miss Junior

Vedle krásné Nikoly se umístily ještě dvě dívky. Vítězkou Miss Junior Slovensko 2015 se stala charismatická brunetka Michaela Müllerová, která se pyšní mírami 81-61-91 a měří 170 centimetrů. Miss Junior Internet 2015 na plné čáře vyhrála nejmladší z finalistek, teprve patnáctiletá Kateřina Kučerová. Její míry jsou 85 -63-91 a měří 176 centimetrů.

Miss Junior finále

(Zleva) Miss Junior SR, Miss Junior ČR a Miss Junior Internet. To jsou postavičky, že? Zdroj: Archiv Miss Junior

Do hvězdné poroty zasedly tenisová kráska Nikol Vaidišová, moderátorské trio TV Prima Sandra Parmová, Eva Perkausová & Monika Leová, Missky Nikol Švantnerová, Gabriela Franková či Iveta Vítová, Vendula Svobodová, autor muzikálu Děti ráje Sagvan Tofi, nebo další tenistka a také blogerka Iveta Benešová, finalistky České Miss Kateřina Votavová & Veronika Kašáková a také již zmíněná Miss Junior 2014 Andrea Žiačiková. 

nicole vaidišová miss junior

Nicole Vaidišová byla velmi váženým hostem včerejšího galavečera. Zdroj: Archiv Miss Junior

Celým večerem nás doprovázela ambasadorka soutěže a moderátorka večera Kateřina Kristelová, jež zářila ve zlatých šatech návrhářky Terezy Sabáčkové. „Jsem s výběrem poroty maximálně spokojená. Nikola Uhlířová je pro mě pravou českou kráskou, takovou, kterou jsme si každá přály na střední škole být,“ řekla Kristelová, která před pár dny oslavila 36 narozeniny.

Kateřina Kristelová Miss Junior

Pětiletá dcera Kristelové Claudinka přinesla na pódium narozeninovou květinu. Kateřina neskrývala dojetí. Zdroj: Archiv Miss Junior

Všem úspěšným dívkám moc gratulujeme! A již brzy vám přineseme ohlasy VIP osobností z povedené afterparty! 🙂

Autor:

Kromě psaní miluji módu a především osobitý styl. Krásných žen je kolem nás spousta, ale jen z některých vyzařuje opravdový styl & charisma. Proto jsem se rozhodla psát inspirativní články pro web HerStyle.cz a zároveň skrz něj oslovovat známé tváře ze světa modelingu, sportu a showbyznysu. Svoji práci zakládám výhradně na pozitivním duchu, protože optimismus je základem úspěchu! :)

Co si myslíte vy? Dejte nám vědět!

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *