Místo, kde bydlí móda - články - módní poradna - rozhovory - zábava
Místo, kde bydlí móda - články - módní poradna - rozhovory - zábava

Chlorella a kolagen pro dokonalé zdraví

1046

Chcete si zlepšit zdraví nebo hledáte prevenci vůči nemocem? Zůstat v dobré kondici a fit není jednoduché. Základem je pohyb, pozitivní myšlení a dobrá životospráva. Chcete-li si prodloužit život a podpořit zdraví, zkuste užívat kombinaci téměř zázračné řasy chlorella a klouby a vlasy podporujícího kolagenu.

Zázrační chlorella

Chlorella pyrenoidosa je druh jednobuněčné sladkovodní řasy s velmi vysokým obsahem chlorofylu. Polovinu její hmotnosti tvoří aminokyseliny a vyznačuje se vysokým obsahem výživných látek. Je také bohatá na minerály, enzymy, betakaroten, vitaminy C, E, K, B1, B2, B6 a B12. Zmíněný chlorofyl v ní obsažený zlepšuje krevní obraz a zabraňuje zánětům.

Dále obsahuje kyselinu listovou, pantotenovou, biotin, fosfor, magnézium, germanium, síru, železo, kalcium, mangan, zinek, jód, kobalt. Chlorella má velmi rychlou reprodukční schopnost prostřednictvím fotosyntézy, přičemž potřebuje pouze oxid uhličitý, vodu, sluneční záření a malé množství minerálních látek. Chlorellu můžeme vnímat i jako plnohodnotný alternativní zdroj potravy, jako organicky pěstovanou zeleninu nejvyšší kvality.

Aby toho nebylo málo, buněčné stěny chlorelly na sebe vážou toxické látky, obsažená vláknina mechanicky odstraňuje odpadní látky ze střev, a zvyšuje úroveň prospěšné mikroflóry v trávicím traktu. Také snižuje hladinu cholesterolu v krvi, a tím preventivně působí proti srdečním a kardiovaskulárním chorobám. Stimuluje růst a obnovu tkání, upravuje metabolizmus cukru, snižuje vedlejší účinky po chemoterapii, působí proti chemickým vlivům a toxinům z vnějšího prostředí. A výčet stále nekončí, jelikož aktuálně probíhají další a další laboratorní testy.

Chlorellu můžete užívat jako nápoj (prášek zalejte vodou), nebo jako tablety, takže neucítíte pro někoho nepříjemnou chuť chlorofylu.

Jako optimální doplňek doporučujeme užívat společně s kolagenovým přípravkem.

Posilující kolagen

Kolagen má velmi blahodárné účinky na pokožku, nehty a vlasy. Zlepšuje elasticitu pokožky, zmírňuje projevy celulitidy, podporuje zdravost vlasů a nehtů. Kolagen rovněž působí na klouby, zvyšuje ochranu chrupavek, odolnost šlach a kloubů.

Lidský organizmus si kolagen vytváří sám. Na podporu tvorby je vhodné jíst potraviny bohaté na vitamin C a B3. Když ho ale má tělo v nedostatkovém množství, je vhodné začít užívat ověřené přípravky, jako například čistý Inca Collagen. A v čem je jedinečný?

Inca Collagen je 100% čistý kolagen získávaný z mořských živočichů. Obsahuje kolagen třech typů. A v neposlední řadě je jeho výhodou, že jde o český výrobek.

kolagén inca collagen

Pokud chcete být fit a dodat tělu živiny v nejlepším poměru cena/množství/výkon, sáhněte po kombinaci chlorelly a kolagenu.


Co si myslíte vy? Dejte nám vědět!

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *