Místo, kde bydlí móda - články - módní poradna - rozhovory - zábava
Místo, kde bydlí móda - články - módní poradna - rozhovory - zábava

Co dělají finalistky České Miss 2016 v Thajsku?

3234

Na největším ostrově Thajského království si finalistky 12. ročníku soutěže Česká Miss užívaly nejen odpočinku ve vlnách oceánu, ale navštívily i zábavní park Phuket FantaSea. Vrcholem bylo divadelní představení s tradiční stínohrou. Nechyběl ani výlet na ikonický ostrov Jamese Bonda, či adrenalinový zážitek v lanovém parku. To vše a mnoho dalšího skrývá známý ostrov Phuket.

Po příletu na Phuket se dívky ubytovaly v moderním hotelu Cassia. První den se nesl v duchu natáčení a fotografování při objevování Portugalské čtvrti. Ta vyniká jedinečnou architekturou inspirovanou portugalským, respektive koloniálním a čínským stylem. Mnoho domů tak kombinuje typicky evropské prvky s nepřehlédnutelnými asijskými detaily, a je tak dokonalým prostředím ke vzniku jedinečných snímků.

česká miss portugalská štvrt phuket

Zbytek dne dívky strávily focením u hotelového bazénu.

česká miss 2016 thajsko

Následující den finalistky navštívily jedinečný zábavní park Phuket FantaSea. Vyzkoušely si tradiční thajské šaty, ve kterých připomínaly princezny z exotických krajin.

česká miss tradiční thajské šaty

„Večer dívky čekala velkolepá divadelní show, která je v Thajsku velmi oblíbená. Vzdušný balet, akrobatická čísla, speciální efekty a magické vystoupení přiblíží divákům thajskou historii, kulturu a tradici,“ říká Karel Uhlíř, zástupce cestovní kanceláře Čedok.

Další zastávkou se stal proslulý ostrov, kde se natáčel James Bond, konkrétně díl s názvem Muž se zlatou zbraní. Mohutné vápence vyčnívající z průzračných vod skýtají pohled, na který dívky jen tak nezapomenou. Stejně jako na projížďku v jejich těsné blízkosti. Celý den zde vznikaly až nebezpečně krásné fotografie finalistek, které by svým kouzlem učarovaly i samotnému agentovi 007. Odtud se přesunuly do hotelu Kata Beach Resort & Spa Phuket.

Finalistky si užily i několik volných hodin odpočinku na pláži. Tak horké počasí je po návratu v Praze totiž rozhodně nečeká!

česká miss 2016 thajsko pláž

Další dny se vydaly za poznáváním krás Thajska. „Dva týdny jsou poměrně dlouhá doba, ale přesto je to pro poznání celého Thajska málo. Program jsme sestavili dívkám na míru tak, aby viděly co nejkrásnější místa a zároveň poznaly i tradice, které k této zemi neodmyslitelně patří,“ vysvětluje Ali Marzouki z Thajské centrály pro cestovní ruch.

Poslední den na Phuketu patřil opět natáčení a focení, tentokrát na třech různých místech. Ranní návštěva chrámu pokračovala adrenalinovou zkouškou – lanový park. Dívky měly možnost svézt se nad liánami a překonat svůj strach z výšek. Nejdelší trasa měřila skoro 400 metrů. Hned po zkoušce odvahy už všechny čekala loď, která celý tým odvezla na malebný soukromý ostrov. Průzračná voda, korály a bílá pláž přímo vybízela k pořízení posledních plážových záběrů včetně západu slunce na lodi.

česká miss výlety thajsko phuket

„Soustředění není jen o zábavě, ale i o práci. Věříme, že jsme dívkám umožnili navštívit místa, která by běžně nenavštívila. Celý pobyt je sice náročný, ale plný krásných zážitků, které jim nikdy nikdo nevezme,“ říká Iva Kubelková, patronka soutěže.

Poslední zastávkou před návratem domů je hlavní město Bangkok, kde celý tým soutěže Česká Miss stráví další tři dny. I zde se nadále budou o make up finalistkám starat vizážistky Avon, o vlasy kadeřníci ze salonu Franck Provost.


Co si myslíte vy? Dejte nám vědět!

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *