Místo, kde bydlí móda - články - módní poradna - rozhovory - zábava
Místo, kde bydlí móda - články - módní poradna - rozhovory - zábava

DYZAJN market JARO – 21.- 22. březen Praha

1798

Milujete módu a originální šperky? Přemýšlíte, jak rozzáříte v novém roce svůj zimní šatník o jarní kousky a úžasné doplňky, ve kterých zazáříte? A stále nemáte žádné plány na tento víkend? Tak přijďte na Pizzetu Národního divadla, kde se uskuteční další ročník Dyzajn marketu a s ním se představí i nadcházející jaro. Víkend nabídne mnohé, těšit se můžete na pestré nápady v designu, skvělý kulturním programu a zajímavé módní přehlídky.  

Tento víkend odstartuje první letošní Dyzajn market v Praze, který představí přes 180 českých i zahraničních designérů. Prodejní výstava se ponese květnatě v duchu jara pod širým nebem. Akce se uskuteční tento víkend 21. – 22. března na Piazzetě Národního divadla v Praze. Pestrý program návštěvníkům nabídne zajímavý projekt „Dyzajn market DYZAJN“, k tomu doprovodný program s koncerty, divadle i DJs. K tomu se můžete těšit na originální oblečení, módní a bytové doplňky, šperky, hračky, které si můžete zakoupit.

Dyzajn market v duchu jara 2015 v Praze

Dyzajn market v duchu jara 2015 v Praze, zdroj: www.facebook.com/dyzajnmarket

A protože se Dyzajn market koná právě v první jarní dny, je zachycen motiv jara, probuzení ze zimy a zelené barvy. V rámci akce se uskuteční také módní přehlídky, kde se představí celkem 10 předních designerů, jmenovitě Anna Jánská, Kertag, ATOM RAT, Akari, , Fraise, Projekt Bunt,  Bubak design, Krispol Store, Paul Brun a Socks in Box. Stejně jako v minulých letech bude o víkendu vystavovat Studio Malíská, Black Mountain, ATOM RAT, Haneri, Rosallia, Skynet, Krispol store, Akari, ateliér MATE a spoustu dalších. Opravdu je nač těšit!

Dyzajn market oblečen do jarní zelené barvy - představí se i značka Tulles by Tess

Dyzajn market oblečen do jarní zelené barvy – představí se i značka Tulles by Tess, zdroj: www.facebook.com/dyzajnmarket

Značka SKOBA vytvořila pro jarní kolekci skicáky a diáře, vidět můžete i další zajímavé doplňky

Značka SKOBA vytvořila pro jarní kolekci skicáky a diáře, vidět můžete i další zajímavé doplňky, zdroj: www.facebook.com/dyzajnmarket

Autor:

Každého z nás obklopuje móda, aniž bychom si to někdy uvědomovali, necháváme se ovlivňovat jejím různorodým stylem, vytváříme jí nebo se jí inspirujeme. To z nás dělá jedinečné bytosti. S nadšením se zajímám o módní svět, design a grafiku a textilní technologii. Také kreativní tvorba, navrhování a umění naplňují můj život. I díky těmto zájmům jsem se dostala k psaní článků o módě, které si na webu HerStyle můžete přečíst.

Co si myslíte vy? Dejte nám vědět!

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *