Místo, kde bydlí móda - články - módní poradna - rozhovory - zábava
Místo, kde bydlí móda - články - módní poradna - rozhovory - zábava

Esprit Dior Tokyo 2015 – pre fall show

2119

Dior v Tokyu 11.12. představil svou novou kolekci pro sezónu podzim 2015, resp. sezónu v čase mezi létem a podzimem. I když je japonská ekonomika už delší dobu na tom špatně, jak říká Sidney Toledano, prezident této nadnárodní značky, Japonci mají velké úspory a Dioru se tam vede dobře. I proto budeme stále častěji vidět jejich módní přehlídky v této zemi a některé kousky inspirované právě stylem japonských žen. A co se dalo vidět na módní přehlídce Esprit Dior Tokyo 2015 (která se mimochodem uskutečnila v sumo aréně)?

Kolekce oblečení byla překvapivě nositelná v běžném světě, ne jak jsme v některých případech zvyklí na extrémně extravagantní kousky. Mohli jsme vidět tuniky, elastické pletené roláky s flitry, lesklé metalické pláště s velkými límci, šaty s odlišně vzorovanými rukávy nebo zcela bez nich. Ale dost bylo řečí, lepší bude, když se podíváte na některé modely v galerii níže.

dior-tokyo-2015-04

© nowfashion.com

dior-tokyo-2015-01

© nowfashion.com

dior-tokyo-2015-02

© nowfashion.com

dior-tokyo-2015-03

© nowfashion.com

dior-tokyo-2015-05

© nowfashion.com

dior-tokyo-2015-06

© nowfashion.com

To nejlepší z této velkolepé šou si můžete vychutnat i ve videu:

Zdroje: www.dior.com, fashion.telegraph.co.uk, fotky: nowfashion.com, video: www.youtube.com, náhledový obrázek: Dior Google+


Co si myslíte vy? Dejte nám vědět!

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *