Místo, kde bydlí móda - články - módní poradna - rozhovory - zábava
Místo, kde bydlí móda - články - módní poradna - rozhovory - zábava

Finalistka MISS FACE č. 4 Barbora Hamplová přiznala, které z finalistek by nejvíce přála vítězství!

5911

Jako jediná v minulosti okusila příchuť finále České Miss a zároveň teď čelí poslední šanci v charitativní soutěži Miss Face! Pojďme se společně podívat na to, jaké další zajímavosti nám o sobě prozradila finalistka  č. 4  Barbora Hamplová! 

Barbora Hamplová očima naší redaktorky Šárky

Barbora Hamplová? Nemusíte ji potkat osobně, stačí se podívat na její fotografie a okamžitě na vás začne doslova sršet obrovské charisma, že si řeknete: „Wow!“ Myslím si, že vítězka jakýchkoliv soutěží krásy nemůže být „pouze“ krásná, musí z ní vyzařovat jakési kouzlo, které ona jednoznačně má! Navíc je velmi příjemná a komunikativní. Zcela upřímně mohu říct, že ji řadím mezi své hlavní favoritky. 🙂

Rozhovor s Barborou Hamplovou pro HerStyle.cz

Z důvodu maximální autenticity vám opět poskytujeme rozhovor s minimální korekturou! 🙂

Barbora Hamplová Miss Face

Barbora během semifinále Miss Face v OC Letňany. Zdroj: Oficiální FB Miss Face

Ahoj Barčo, nejprve nám prozraď něco o sobě… 🙂

Ahoj, jmenuji se Barbora Hamplová, je mi 25 let, jsem vlastně jedna z nejstarších finalistek. 3 roky žiji v Praze, kde pracuji v jedné firmě jako asistentka vedení. Narodila jsem se v Bruntále, kde od 18ti let nežiji, potom jsem žila v Brně, kde jsem studovala, takže to mám takové rozlítané, ale jinak ve svém volném čase miluji své psí mazlíčky, kterým se naplno věnuji. Miluji také cestování a vaření, ve kterém hodně experimentuji.

A jaké konkrétní rasy jsou Tví pejsci? 

Lvíčky! Nevím, jestli Ti to něco řekne, protože spousta lidí to nezná pod pojmem „lvíček“, ale je to něco mezi holandským psíkem a bišonkem. Když někdo neví, tak jim řeknu něco jako: „Tyhle dvě plemena dohromady!“ (smích)

Barbora Hamplová Miss Face

Barbory psí lásky Coco a Cherry, bez kterých si svůj život nedokáže představit! Zdroj: Soukromý FB Barbory Hamplové

Ty jsi zmínila, že experimentuješ s jídlem. Jakou kuchyni máš nejraději?

Po návštěvě Thajska, kde jsem byla před necelými 2 lety, jsem si zamilovala thajskou kuchyni. A velice ráda navštěvuji thajské restaurace, takže se učím thajské recepty a snažím se je i vařit, vlastně nakupuji suroviny vyloženě na thajská jídla ve specializovaných obchodech, takže u mě vede jednoznačně thajská kuchyně. Pak samozřejmě lehčí řecká, taková ta klasika, miluji i českou samozřejmě. Teď jsem se naučila výborný guláš, takže ten se snažím uvařit pro moji rodinu! 🙂

Umíš udělat i svíčkovou? 

Přiznám se, že svíčkovou jsem tedy ještě nedělala, ale musím se ji naučit, no! (smích) Ale nejhorší je, že každý říká: „Tyjo, ty tak vaříš, umíš i svíčkovou?“ A já říkám: „Tyjo, tak svíčkovou jsem ještě nedělala!“ (smích)

(smích) A chystáš se na ní v budoucnu?

Ano, ano, ano! Říkám teď všem, že mám pokus u babičky a pak se na ní vrhu sama! (smích)

(smích) Tak to máme úplně stejně! Další otázka pro Tebe je, proč ses přihlásila do Miss Face?

Hlavní důvod byl ten, že mě soutěž oslovila konceptem v rámci pomoci dětem, dřív jsem na tyhle věci moc neslyšela. Nebo ne neslyšela, spíš jsem chodila do hodně soutěží proto, že mě to bavilo. Pořád jsem si říkala, že jednou budu světová modelka, a hrozně jsem to prožívala. Ale teď, tak poslední 3-4 roky jsem nikam nechodila, modelingu jsem se věnovala okrajově, protože jsem v životě chtěla mít jiný cíl, snažila jsem se zaměřovat hlavně na sebe, ale tato soutěž mě právě zaujala svým konceptem. A samozřejmě znám Taťánu už nějakých 8 let a ta mě už vlastně před 3 roky lanařila, abych to zkusila a přihlásila se, ale vyšlo mi to až letos.

Takže ses letos přihlásila úplně poprvé, i když Tě Taťána přemlouvala?

Přemlouvala… Spíš mi to nabídla. Já jsem se přihlásila už minulý rok, šla jsem na casting, postoupila jsem do semifinále, ale bohužel jsem musela odstoupit, protože jsem zjistila po tom castingu, že semifinále je v termínu, kdy jsem letěla do Kostariky. A jelikož mám letos poslední šanci kvůli věku, tak jsem si řekla: „Buď teď, nebo nikdy!“

Barbora Hamplová Miss Face

Půvabná Barbora by ©Martina Muhlberger. Zdroj: Soukromý FB Barbory Hamplové

Vyzdvihla bys nějaké větší zkušenosti z modelingu a soutěžích krásy, na které jsi pyšná?

Považuji za obrovskou zkušenost, která mi i celkem dala určité obzory, účast ve finále České Miss v roce 2010, na to jsem určitě hrdá. A pak takové ty menší soutěže, které jsem vyhrála, to už teď beru tak, že jsem ráda, že jsem tam šla, že jsem něco dokázala. V modelingu určitě, když jsem byla u agentury Elite, tak jsem fotila velkou kampaň pro Redken v Americe a…. Přemýšlím… Různé přehlídky, focení pro Elle v Turecku… Ale kampaň Redken byla pro mě takové stěžení, na tu jsem asi hodně hrdá! 🙂

Když bys porovnala Miss Face a Českou Miss, která z nich se Ti celkově zamlouvá více? 

Co se týče perspektivy, tak co si budeme povídat, pořád vede Česká Miss, ta Tě může někam posunout. Ale co chci říct je, že se mi líbí, kam Taťána za tak krátkou dobu Miss Face dotáhla. Myslím si, že ta soutěž má budoucnost a brzy bude konkurovat České Miss.

Ty jsi vlastně jediná finalistka, která má za sebou finále České Miss. Proč jsi napřed zkusila Českou Miss a ne Miss Face?

Jak říkám, po té České Miss se mi změnily priority. Řekla jsem si, že už končím se soutěžemi, že se budu zaměřovat na jiné věci, ale tím, jak mi Taťána psala, jestli to nechci zkusit, tak jsem pořád nad tím přemýšlela, měla jsem to v té hlavě a teď to beru zase jinak. Řekla jsem si, že budu ráda, když budu moci v rámci své tváře pomoct někomu jinému, což mě naplňuje asi nejvíc, a zadruhé jsem si řekla, že to je vlastně taková ta poslední věc, kde to můžu zkusit a užít si úplně jinak. Nemusím to tolik prožívat a říkat si: „Musím vyhrát!“ Chci si to prostě užít a nic neřešit! 🙂

Jak se tedy připravuješ na finálový večer?

Já nejsem vyloženě sportovní typ, že bych musela být pětkrát ve fitku, já to beru tak, jak se zrovna cítím a v jakém rozpoložení jsem. Ale myslím si, v průměru jednou-dvakrát týdně si ten čas najdu. Chodím ráno před prací plavat nebo když je víkend a hezky, zajdu si na kolo. Do posilovny v létě asi zřídkakdy, ale když jsou letní měsíce, tak se snažím cvičit doma, cvičím podle Jillian… No, a teď před finále se zatím nijak extra nepřipravuji, říkám si, že tomu nechám volný průběh a že tak 3 týdny-měsíc před finále budu možná intenzivněji cvičit.

Barbora Hamplová Miss Face

Bára umí být neskutečně svůdná i elegantní zároveň! © Martin Benýšek. Zdroj: Soukromý FB Barbory Hamplové

Co na Tvůj postup do finále řekla Tvá rodina a Tví přátelé?

Určitě byli rádi, podporovali mě a vždycky, když jsem se nějakých takových soutěží zúčastnila, tak byli velká podpora. Samozřejmě nejpyšnější je vždycky babička, ta to prožívala nejvíc, a myslím si, že i taťka. Když mám poslední možnost, tak jsem to zkusila. Berou to v pohodě a hlavně říkají, abych si to užila.

A přijde se babička podívat na finále?

100%! Doufám! 🙂

Tak to je od ní hezké! A setkala ses třeba i s nějakými negativními ohlasy?

Zatím musím říct, že jsem se celkově s negativními názory nesetkala ani v dřívější době. Teď je to celkem krátká chvíle od toho castingu, takže to ani nijak neregistruji, ani nemám možnost a myslím si, že ani není důvod.

Poslední otázka ohledně Miss Face – Pokud by se Ti nepodařilo vyhrát, komu ze zbylých 9ti finalistek bys nejvíce přála vítězství a proč?

No…. Jelikož mám ve finále hodně dobrou kamarádku, kterou znám od malička, narodili jsme se vlastně ve stejném městě……

Já vím, kdo to je! (smích) Monika Vaculíková, že? (smích)

(smích) My jsme vždycky soutěžily ve stejných soutěží a vždycky jsme si to přály navzájem ve stylu: „Když to nebudu já, tak chci, abys vyhrála Ty!“ Samozřejmě jsem jí to vždy moc přála, ale s čistou hlavou teď mohu říct, že je tento ročník velmi silný, takže si tam dokážu představit kteroukoliv slečnu, protože opravdu každá je jedinečná a krásná. Ale pokud bych to měla někomu upřímně přát, tak Monče! Jsem i ráda, že je ve finále a že si spolu užijeme i to soustředění! 🙂

Já jsem teď od Taťány slyšela, že nakonec letíte na soustředění místo plánovaného Turecka do Bulharska, tak jak se na něj těšíš?

Těším se moc! Byla jsem v Bulharsku před 17ti lety, kdy mi bylo 8, a už si toho, upřímně, moc nepamatuji, takže jsem zvědavá, kde přesně budeme, jak to tam vypadá. I kdyby to bylo Turecko, tak je mi to jedno, protože je úžasné, že vůbec máme možnost takhle někam letět.

Poslední otázka – Když by sis teď mohla vybrat jakoukoliv známou českou modelku na společné focení, kdo by to byl a proč?

Zahraničí by bylo snazší! (smích) Přemýšlím, kdo by to mohl být…. Když bych to měla brát tak, že by to bylo s někým, koho opravdu uznávám, tak samozřejmě pro mě taková ta TOP tady v Česku je Tereza Maxová!

A ze zahraničí, když jsi to nakousla? 🙂

Ze zahraničí by to byla Gisele Bündchen! Je úžasná! 🙂

Barbora Hamplová Miss Face

Bára vypadala na 20. výročí Miss Léto přímo fantasticky! © Jiří Gabriel. Zdroj: Soukromý FB Barbory Hamplové

Děkujeme sympatické Barboře Hamplové za poskytnutý rozhovor a přejeme ve finále hodně štěstí! 🙂

Autor:

Kromě psaní miluji módu a především osobitý styl. Krásných žen je kolem nás spousta, ale jen z některých vyzařuje opravdový styl & charisma. Proto jsem se rozhodla psát inspirativní články pro web HerStyle.cz a zároveň skrz něj oslovovat známé tváře ze světa modelingu, sportu a showbyznysu. Svoji práci zakládám výhradně na pozitivním duchu, protože optimismus je základem úspěchu! :)

Co si myslíte vy? Dejte nám vědět!

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *