Místo, kde bydlí móda - články - módní poradna - rozhovory - zábava
Místo, kde bydlí móda - články - módní poradna - rozhovory - zábava

HOT News: Finále České Miss 2015 očima Nikoly Buranské!

3285

Novou Českou Miss pro rok 2015 již známe, ale zajímal nás také celkový názor na finále a jeho vítězky od některé z loňských Missek. Oslovili jsme tedy Českou Miss Earth 2014 Nikol Buranskou, která nám velmi ochotně poskytla rozhovor: 

Nikol, jak sis užila sobotní finále?

Užila jsem si ho každopádně moc. Můj přítel mi bohužel nemohl dělat doprovod, protože byl dodatečně nominovaný do fotbalové reprezentace, takže jsem se po dohodě s návrhářem Lukášem Macháčkem rozhodla, že si obléknu elegantní róbu v pánském stylu. Tímto outfitem jsem vlastně ztělesnila tak trochu i chlapa. 🙂 Nakonec mi dělala společnost moje nejlepší kamarádka z Moravy a Jitka Nováčková, takže se tento večer nesl ve znamení dámské jízdy. Navíc jsem byla velmi ráda, že jsem měla možnost potkat tolik známých tváří. Některé z nich jsem viděla de facto naposledy na loňském finále, takže to byl velmi příjemný večer.

Přepadla Tě během jeho průběhu nostalgie?

Přepadla, a to opravdu velká. Seděla jsem pohromadě se všemi loňskými vítězkami, takže jsme všechny 3 společně nostalgicky zavzpomínaly. Abych byla upřímná, tak jsem si během přenosu uvědomila, jaké jsem vlastně měla loni štěstí. Když jsem si vzpomněla, kolik lidí kolem celého finále „lítá“, jak ta stage úžasně vypadá a jak je těžké jít na podium a dát tento přímý přenos, měla jsem slzy v očích. V duchu jsem si navíc shrnula celý můj poslední rok – co jsem udělala i neudělala, a hlavně, co nového jsem zažila. Prostě krása!

Prozradíš nám, jaké byly Tvé osobní favoritky?

Myslím si, že je to již zbytečné řešit. Měla jsem tam nějaké favoritky, ale ne všechny se umístily. Celkově jsem však s volbou spokojená. Hlavně to nezáleží na mě, teď to mají holky ve svých vlastních rukách a doufám, že toho využijí naplno.

Co říkáš na Českou Miss Earth 2015 Karolínu Mališovou, která po Tobě převzala pomyslnou štafetu?

Je to parťačka z Moravy, takže co víc si přát? 🙂 Navíc si během loňského světového finále Miss Earth 2014 na Filipínách dělali ze mě srandu, ať na další ročník pošlu z Čech nějakou hezkou blondýnu, takže je určitě velice potěším! 🙂

Jak se Ti líbí nová Česká Miss 2015 Nikol Švantnerová?

Samozřejmě je nádherná. Navíc je určitě výjimečná tím, že je vysoká. A ta mezírka mezi zuby ji dělá opravdu velmi kouzelnou a zapamatovatelnou.

Nikla Buranská

Nikola Buranská (nalevo) společně s vítězkami letošního ročníku České Miss a loňskou Českou Miss World Terezou Skoumalovou (napravo). Zdroj: Soukromý FB Nikol Buranské

Co bys vzkázala dívkám v TOP 3ce a naopak těm, které se bohužel neumístily?

Všem umístěným dívkám bych přála, aby si tento rok opravdu moc užily. Mně osobně přijde, že od loňského finále uplynul pouze týden. 🙂 Všechny ty zážitky, země, které jsem procestovala, s kým vším jsem se seznámila … Zkrátka přeji jim, aby měly stejně krásný rok jako já. A také, aby byly nohama pevně na zemi a aby měly pokoru.

A těm, co se bohužel neumístily? No, já jsem měla to štěstí, že jsem se do této pozice nedostala. Ale jsem empatický člověk, takže jsem po finále za všemi „poraženými“ šla a řekla jim, ať nevěší hlavu. Život jde přece dál a to, že se neumístily, tak to ani tolik nevadí. Mají možnost nyní využít toho, co během posledních měsíců zažily. Učily se např. správně chodit a mluvit, takže mají teď obrovskou výhodu před jinými slečnami. Záleží teď pouze a jen na nich, zdali vše zúročí a půjdou dobrým směrem i nadále. Příkladem je třeba Simča Dvořáková, která se sice v loňské České Miss neumístila, ale momentálně žije v Dubaji. Nebo taková Veronika Kašáková je skvělou inspirací, protože také v České Miss neuspěla, ale nedávno vydala vlastní knihu. Tím chci naznačit, že dívky mají stále možnost se prosadit. Během finále si navíc vytvořily vlastní fanklub, takže si jich určitě někdo všiml. Například Kateřina Krobová má obrovskou výhodu v tom, že je zrzka, protože těch je na českém trhu málo.

Na závěr nám sympatická Nikol prozradila, že by ráda zůstala se všemi dívkami v kontaktu, předala jim své cenné zkušenosti a pomohla vždy, když to bude zapotřebí. Děkujeme velmi milé a ochotné Nikol za rozhovor a budeme se těšit na další příjemnou spolupráci!

Autor:

Kromě psaní miluji módu a především osobitý styl. Krásných žen je kolem nás spousta, ale jen z některých vyzařuje opravdový styl & charisma. Proto jsem se rozhodla psát inspirativní články pro web HerStyle.cz a zároveň skrz něj oslovovat známé tváře ze světa modelingu, sportu a showbyznysu. Svoji práci zakládám výhradně na pozitivním duchu, protože optimismus je základem úspěchu! :)

Co si myslíte vy? Dejte nám vědět!

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *