Místo, kde bydlí móda - články - módní poradna - rozhovory - zábava
Místo, kde bydlí móda - články - módní poradna - rozhovory - zábava

Jak si po práci užít pohyb?

996

Po celém dni stráveném v kanceláři by to chtělo příjemnou změnu. Jaký typ pohybu vyzkoušet? Patříte mezi sportovní nadšence, nebo začátečníky? Vyberte si sport přímo pro vás!

Bez nutnosti návštěvy fitka

Chtěli byste si užít pohyb venku, namísto uzavřeného prostoru fitka? Není nic jednoduššího, než si nazout pohodlné běžecké boty a začít si dělat každý den malou radost. První den uběhněte malý kousek, například okolo bloku, a postupně zařazujte delší úseky. Když na sobě budete makat, dostaví se slastný pocit vítězství, který můžete zažívat každý den. Mikina se zipem vám ulehčí starost, co si vzít na sebe – potřebujete se cítit příjemně a pohodlně. V případě, že vyběhnete za tmy, se vybavte čelovkou.

Hurá za hudbou!

Pobyt v kanceláři je duševní konzumace – když máte konečně čas pro sebe, užijte si pohyb s hudbou! Zumba nebo aerobic vás dostanou do té správné nálady i v případě, že jste neměli v práci zrovna nejlepší den. Dámské fitness legíny jsou ideální volbou oblečení – jsou elastické a pohodlné. Při té správné hudbě docela zapomenete, že cvičíte, a prostě si jen zařádíte! Výsledek? Zpevněné tělo, úbytek na váze a dobrá nálada! Znáte lepší druh cvičení?

Dejte si do těla

Pokud toužíte o zpevnění těla, a chtěli byste svůj čas věnovat něčemu, co má skutečně smysl, zvolte například pilates – díky tomuto cvičení posílíte svaly celého těla, zejména pak záda a pánevní dno, tudíž právě ty svaly, které sezením v kanceláři nejvíce trpí. Máte energie na rozdávání, a přejete si pořádný zápřah? Dejte se na tabatu, kde je poměr práce a odpočinku 2:1 – během krátké chvíle si prohýbete celé tělo. A to tedy pořádně!

Cvičení vás udrží v kondici, dostanete se díky němu do stálé psychické pohody, a v práci vás pak nic nerozhodí. Které cvičení si vyberete vy?


Co si myslíte vy? Dejte nám vědět!

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *