Místo, kde bydlí móda - články - módní poradna - rozhovory - zábava
Místo, kde bydlí móda - články - módní poradna - rozhovory - zábava

Ještě není pozdě na nový kabát

2114

PR článek: Počasí si s námi každý den zahrává, a na některých místech České republiky to vypadá, že zima nadobro skončila. Jarní kolekce už do světa vypustil nejeden módní dům, a tak mnoho lidí o nových kouscích oblečení na zimu vůbec nepřemýšlí. Nenechte se však zmást a zaměřte se na zimní kolekce, které ještě stále vyprodává mnoho luxusních značek s velkými slevami. Teď máte jedinečnou příležitost pořídit si nový zimní kabát od dražších značek skoro za pár korun.

Nechte se inspirovat Španělskem

Původní ceny se snižují i více než o polovinu a nejinak tomu je i u světoznámé španělské značky Desigual. Proslula svými velmi originálními vzory oblečení, v jejichž řadách najdete vše od nejšílenějších barevných kreací a vzorů, až po jednobarevné kusy s velmi jednoduchým nadčasovým střihem. Značka pravidelně spolupracuje s módním návrhářem Christianem Lacroix, takže můžete mít skvělý pocit, že oblékáte kus od světoznámé módní ikony.

Vybere si každá!

Jak už bylo zmíněno v předchozím odstavci, Desigual se nebojí rozmanitých barev, vzorů ani střihů. Snad nejlépe je jejich „filosofie“ vidět právě na kolekci kabátů. Mezi nimi totiž najdete kusy přiléhavého stylu, které skoro zakrývají kolena, ale přesto zdůrazní ženskou postavu. Celkový vzhled jistě rozzáří i rafinované knoflíky nebo stojatý límeček. Španělská značka dělá tento typ kabátů v mnoha různých barevných provedeních, takže si stačí vybrat kombinaci, která bude ladit s vaším celkovým outfitem.

xantypa-kolin-kabaty

Pokud vám však nesedí dlouhé a přiléhavé střihy, nemusíte se bát. V každé zimní kolekci totiž najdete i kratší kabátky tlumenějších barev, které postavu tolik neobepínají. Mezi ně patří i jednobarevné kusy se zipem, které mají na vnitřní straně umělého “beránka”. Zima vám tak rozhodně nebude a navíc budete vypadat stylově.

Hned několik kabátů a mnoho dalších designových kusů od této značky seženete například v eshopu XaraModa.cz.


Co si myslíte vy? Dejte nám vědět!

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *