Místo, kde bydlí móda - články - módní poradna - rozhovory - zábava
Místo, kde bydlí móda - články - módní poradna - rozhovory - zábava

Kadeřnický salon Hair Fashion Point – Rozhovor

1824

Kadeřnický salon Hair Fashion Point se specializuje na stříhání vlasů, svatební účesy,barvení, melíry, ohmbré, tónování, změnu barvy, vždy s důrazem na kvalitu vlasu a další služby spojené s péči o vlasy. Nachází s v nákupním centru v Praze.

Popište nám prosím o Vašem salonu více – co nabízíte, kde Vás lidé najdou, kdo může využít nabízených služeb?

Salon dostal ohodnocení salon Privilege, jsme specialisti na vlasy a vlasovou pokožku. Nabízíme full servis, diagnoza vlasu a vlasové pokožky, doporučení a konzultace barvy a střihu, úkon samotný a samozřejmě doplňková kúra na vlasy a doporučení přípravků na doma je samozřejmostí. Našich služeb mohou využít ženy i muži od nejmladšího věku. Staráme se o vlasy klientkám, aby byly především vždy zdravé a krásné. Relax a pohodu najdete v nákupním centru Metropole Zličín v klidné pasáži.

Jaké byly počátky vzniku kadeřnictví, co všechno jste museli zvládnout, než se salon zaběhl?

Salon byl již funkční dříve, převzali jsme celý tým a jak to bývá, postupně jsme ho obmněnili, s příchodem nového kadeřníka nás vždy čeká spoustu práce, aby se dokonale zaučil. Po otevření salonu klientky velmi dobře reagovali na změnu designu a návštěvnost se zvedla během pár měsíců, dnes máme skvělou klientelu a snažíme se pro ně dělat maximum.

Jakou klientelu máte dnes? Kdo konkrétní ze známých osobností k Vám zavítal?

Jsme rádi, že u nás strávilo o tráví čas spoust známých osobností a to možná právě proto, že se jimi nechlubíme, rádi jim necháváme možnost klidu a pohody, proto neuveřejňujeme jejich jména. Nepotřebujeme si dělat reklamu na známých osobnostech.

Ale jsme schopni zmínit klienty, kteří s námi fotili i nějakou kolekci jako je Iveta Lutovská, Petra Tůmová, Inna Puhajková, Eliška Bučková, Petra Černocká a další

Pro koho je určené ošetření „Bio ionic agave“?

Služba Agáve je určena pro klientky, které se perou s krepatými vlasy, agave cukr vlasy uhladí a dodá jim lesk, vlasy jsou krásné na dotek I na pohled a narozdíl od keratinu jsou pěkné I při odrůstání.

Řekněte nám prosím něco více o Vašem ocenění „Salon Kérastase Privilège“

Ocenění se týká celého týmu, jde o ocenění Kérastase, půl roku jsem se učily, podstupovali školení a pak složili zkoušky, aby z nám mohli být opravdoví specialisti na vlasy a vlasovou pokožku.

Kromě profesionálních služeb u Vás mohou zakázníci získat slevy a body, díky klubovému členství. O jaké členství se jedná? Kde se mají zaregistrovat?

Členství spočívá v tom, že se klient zaregistruje, buď sám online na webových stránkách nebo s kadeřnicí u nás v salonu, v tu chvíli automaticky získává stálou slevu 100 Kč na každou službu. Při každé návštěvě získává dále klient body dle utráty u nás, které se mu sčítají a může si je kdykoli vybrat jako peníze na službu či produkt.

Na co se můžeme těšit v oblasti účesů a nových stylů v roce 2017? Přijde nějaká nová, zásadní změna?

Každý rok přicházejí nové trendy, čekají nás šedé tóny, přirozené vlny, pastelové barvy a studené odstíny, tento trend už přišel koncem roku 2016 a do jara se jistě udrží.

Váš novoroční vzkaz pro čtenáře?

Ať je každý den pohodový a šťastný, ať všechny provází dobrá nálada a krásné vlasy. Pro jejich zdraví nechoďte v mrazech s vlhkými vlasy a noste čepici, protože i ve vlasech je voda, která mrzne a vlasy pak praskají.

Děkujeme za rozhovor a i my přejeme vše nejlepší.

  • Zdroj foto: Hair Fashion Point

Co si myslíte vy? Dejte nám vědět!

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *