Místo, kde bydlí móda - články - módní poradna - rozhovory - zábava
Místo, kde bydlí móda - články - módní poradna - rozhovory - zábava

Luxusní umělé kožešiny ozvláštní váš outfit i domácnost!

1421

Jak využít umělou kožešinu, aby vypadala elegantně a dodala vašemu outfitu či domácnosti nádech luxusu? Podívejte se na tipy, které zvládne skutečně každý! Neutrácejte za drahé kožešiny, načerpejte inspiraci a vyrobte si vlastní!

Kabáty a bundy

Každá elegantní bunda je s použitím umělé kožešiny posunuta o úroveň výš – umělá kožešina se dá lehce přišít na obyčejný kabát či bundu, která se rázem promění ve stylový kousek. Barevně a stylově si tak můžete doladit i obyčejnou bundu z levné konfekce, nebo dokonce ze second-handu, jelikož současný trend slow fashion přeje ohleduplnosti vůči životnímu prostředí. Nenakupujte drahé kousky, ale zaměřte se na vylepšování stávajících outfitů.

Domácnost

V domácnosti jsou velmi oblíbené umělé kožešiny použité jako předložky, solitérní koberce nebo polštáře. Na rozdíl od skutečných kožešin jsou tyto nejen hypoalergenní, ale při jejich výrobě nepřišel o život žádný živý tvor. Za pomoci galanterie online si zajistíte vše potřebné, a můžete se směle pustit do práce! Vyšperkujte si svou domácnost, každá snaha se cení! Za pár peněz můžete mít luxusní a vyladěnou domácnost i vy!

Cool kabelky

Kabelku, kterou nemá nikdo v okolí, a která dokonale „vystajluje“ každý outfit, si můžete ušít během pá minut. Stačí obšít již ošoupanou kabelu umělou kožešinou, a rázem máte nádhernou tašku, jakou by si přáli všichni návštěvníci kultovního kalifornského hudebního festivalu Coachella! Nastartujte svou fantazii a vyrobte si jedinečný módní doplněk. Máte v plánu navštívit letní festival, nebo si pomocí umělé kožešiny opatříte dokonalou zimní kabelku?

Který z následujících tipů se vám nejvíce líbí? Využijte možnost být jedinečná a za pár korun si zajistit luxusně vypadající módní a domácí doplňky. Co si ušijete jako první?


Co si myslíte vy? Dejte nám vědět!

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *