Místo, kde bydlí móda - články - módní poradna - rozhovory - zábava
Místo, kde bydlí móda - články - módní poradna - rozhovory - zábava

MAJK SPIRIT v rámci AXE otevřeně prohlásil, jak se chová pravý gentleman!

3025

Majk Spirit neválí pouze na slovenské & české hudební scéně! V rámci AXE Black natáčí také reklamy pro Etiketu 21. století, které rozhodně stojí za zamyšlení! Nejvíce nás zaujal jeho nejnovější reklamní spot, ve kterém bez váhání kritizuje dnešní svět plný sociálních sítí a otevřeně říká, které muže považuje za gentlemany. 

Majk mimo jiné ve videu prohlašuje, že svoji pravou určitě nepotká na internetu. Reklama také naprosto výstižně ukazuje chování některých kluků na online seznamkách a veřejných sociálních sítí v reálném světě. 

Majkovi za všechny reklamní spoty v rámci AXE Etiketa 21. století dáváme jednoznačně PALEC NAHORU a doufáme, že si dnešní chlapci a muži vezmou z Majka příklad! 🙂

Autor:

Kromě psaní miluji módu a především osobitý styl. Krásných žen je kolem nás spousta, ale jen z některých vyzařuje opravdový styl & charisma. Proto jsem se rozhodla psát inspirativní články pro web HerStyle.cz a zároveň skrz něj oslovovat známé tváře ze světa modelingu, sportu a showbyznysu. Svoji práci zakládám výhradně na pozitivním duchu, protože optimismus je základem úspěchu! :)

Co si myslíte vy? Dejte nám vědět!

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *