Místo, kde bydlí móda - články - módní poradna - rozhovory - zábava
Místo, kde bydlí móda - články - módní poradna - rozhovory - zábava

Mezinárodní veletrhy STYL a KABO, OPTA

1834

Dlouho očekávaný veletrh v Brně je tu! STYL a KABO 21. – 23. 2. a OPTA 20. – 22. 2.  už tento víkend! Rychle si pořiďte vstupenky na mezinárodní veletrh módy, obuvi, koženého zboží a optiky na výstavišti v Brně. Víkend vám nabídne mnohé, od bohatého doprovodného programu, který nabízí módní přehlídky ke zhlédnutí až 4x denně, nové kolekce šperků, ale i módní tvorbu začínajících návrhářů k tomu i nabídka originální bižuterie a oděvních doplňků.  Je nač se těšit!

Mezinárodní veletrhy STYL a KABO

Veletrh módy STYL je obchodním vrcholem módního průmyslu pro trh České republiky, Slovenska a zemí východní Evropy již od roku 1993. Vystavovatelé z více než 15 zemí světa o víkendu nabídnou a předvedou obchodníkům a nákupčím nové kolekce na příští sezony. Pravidelně jsou na veletrhu zastoupeny profesionální módní přehlídky českých a evropských osobností módní tvorby i nastupujících mladých návrhářů. 

Styl a Kabo výstaviště Brno 2015

Styl a Kabo na výstavišti v Brně 2015, zdroj: www.bvv.cz

Na Veletrhu obuvi KABO uvidíte odbornou přehlídku a produkci českých a zahraničních výrobců obuvi, koženého zboží a doplňků v České a Slovenské republice. Prezentují se nejen výrobci obuvi a kožených doplňků, ale i většina „světových značek“ prostřednictvím tuzemských distributorů. A kdo shání dlouho nějakou tu luxusní kabelku, věřte, že z Kaba si odveze rovnou dvě!

Zajímavé modely uvidíte na veletrhu Styl

Zajímavé modely uvidíte na veletrhu Styl, zdroj: www.vecizanglie.cz

Kabo - originální boty

Kabo – originální boty, zdroj: www.vecizanglie.cz

Brněnský veletrh Styla aKabo už tento víkend

Brněnský veletrh Styla aKabo už tento víkend, zdroj: www.bvv.cz

Mezinárodní veletrh OPTA

Pokud se zajímáte spíš o optiku nebo si chcete pořídit nové brýle se zajímavým designem, jděte se podívat na veletrh OPTA. OPTA prezentuje na světové úrovni novinky z oborů oční optiky, optometrie a oftalmologie. Svým rozsahem a kvalitou je nejvýznamnější oborovou prezentací oční optiky, optometrie a oftalmologie v regionu střední Evropy. Veletrh OPTA není pouze přehlídkou nejnovějších brýlových obrub, brýlových a kontaktních čoček či technologických přístrojů, ale slouží i jako centrum vzdělávání. V průběhu veletrhu se koná řada odborných přednášek a poučných seminářů.

OPTA - veletrh optiky

OPTA – veletrh optiky, zdroj: www.bvv.cz

Autor:

Každého z nás obklopuje móda, aniž bychom si to někdy uvědomovali, necháváme se ovlivňovat jejím různorodým stylem, vytváříme jí nebo se jí inspirujeme. To z nás dělá jedinečné bytosti. S nadšením se zajímám o módní svět, design a grafiku a textilní technologii. Také kreativní tvorba, navrhování a umění naplňují můj život. I díky těmto zájmům jsem se dostala k psaní článků o módě, které si na webu HerStyle můžete přečíst.

Co si myslíte vy? Dejte nám vědět!

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *