Místo, kde bydlí móda - články - módní poradna - rozhovory - zábava
Místo, kde bydlí móda - články - módní poradna - rozhovory - zábava

MISS FACE: Nejkrásnější tváří pro rok 2015 se stala žena s velkým „Ž“ Barbora Hamplová!

4702

Napětí se včera večer v Clarion Congress Hotelu Prague dalo doslova krájet! Nikdo nevěděl, jak to celé nakonec dopadne až do chvíle, kdy ředitelka Miss Face Taťána Makarenko konečně vyhlásila jméno vítězky. Tou se stala dívka s číslem 4 a zároveň nejkrásnější lesbička široko daleko Barbora Hamplová!

První dojmy vítězky Miss Face 2015 Barbory Hamplové

Miss Face Barbora Hamplová

Barbora (druhá zleva) společně s dalšími úspěšnými dívkami – Monikou Vaculíkovou, Natálií Myslíkovou a Veronikou Thielovou. Zdroj: Oficiální FB svatebního salonu Delta

Barčo, já Ti moc gratuluji k titulu Miss Face 2015. Jaké jsou Tvé aktuální pocity?

Strašně moc děkuji! Určitě to bude znít jako klišé, ale jsem maximálně šťastná, dojatá, spokojená. Nečekala jsem to upřímně, doufala jsem v umístění jako každá tady, ale v to vítězství jsem nedoufala už kvůli věku, jelikož je zde rozdíl mezi nejstaršími a nejmladšími finalistkami až 8 let, ale o to víc si toho vážím!

Co Ti jako první problesklo hlavou, když Taťána vyhlásila Tvé jméno?

Obrovská euforie! Snažila jsem se ten moment uchovat v hlavě, a když jsem si šla pro ten titul, čili pro korunku, tak jsem si ten moment maximálně užívala!

Jaké byly ohlasy v rodině? Hlavně od maminky?

S maminkou jsem ještě nemluvila, bohužel tady není, ale mám jí hned volat a myslím si, že se to k ní dostalo a hrozně mi to přála. Přála mi to celá rodina, takže já doufám, že budou šťastní a pyšní! 🙂

Barbora Hamplová

Barbora během BEAUTY DAY, kterého si všechny dívky užívaly několik dní před finálovým večerem. Zdroj: Oficiální FB Miss Face

Ty jsi uvedla v předfinálovém rozhovoru, že bys nejvíce přála vítězství dívce č. 3 Monče Vaculíkové, která se nakonec umístila druhá. Co tomu říkáš, že to vlastně dopadlo, jak nejlépe mohlo?

Upřímně když jsme tam stály, tak jsem z celkového večera měla dojem, že Monča opravdu vyhraje. A jsem na nás pyšná, protože se známe od malička, jsme ze stejného města, i naše rodiny se znají, takže pro mě je to velká srdcovka.

Co bys jako vítězka vzkázala zbylým umístěným dívkám a těm, co se bohužel neumístily?

Všem, co tam jsou, tak se umístily právem. A těm, co se neumístily, vzkazuji, že jsou nejlepší! Mám je hrozně ráda, jsme skvělá parta a doufám, že se budeme i nadále potkávat! 🙂

Gratulujeme Barče k vítězství a již nyní se těšíme na další skvělou spolupráci! 🙂

Autor:

Kromě psaní miluji módu a především osobitý styl. Krásných žen je kolem nás spousta, ale jen z některých vyzařuje opravdový styl & charisma. Proto jsem se rozhodla psát inspirativní články pro web HerStyle.cz a zároveň skrz něj oslovovat známé tváře ze světa modelingu, sportu a showbyznysu. Svoji práci zakládám výhradně na pozitivním duchu, protože optimismus je základem úspěchu! :)

Co si myslíte vy? Dejte nám vědět!

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *