Místo, kde bydlí móda - články - módní poradna - rozhovory - zábava
Místo, kde bydlí móda - články - módní poradna - rozhovory - zábava

Navštivte Blogerfest – První festival pro blogery v ČR!

1628

Píšete blog? Hýčkáte si svůj účet na Instagramu? Věnujete se sociálním sítím nebo copywritingu? Pokud jste na některou z otázek odpověděli ano, určitě byste neměli chybět na Blogerfestu, první české konferenci zaměřené na blogery, psaní blogu a budování komunity.

Co je to Blogerfest?

Blogerfest je celodenní událost s přednáškami a workshopy o blogování, o sociálních sítích, ale také o tom, jaké dopady na nás sledování sociálních sítí má. Přednášející i účastníci budou známí i méně známí blogeři a influenceři. Během celého dne proběhnou přednášky, workshopy a networking. Ať už mezi blogery navzájem, tak mezi značkami a blogery.

Koho na Blogerfestu uvidíte?

blogerfest 2018

 • Vystoupí například Tereza Salte a Sandra Ježková z Elite Bloggers, které si připravili přednášku nejen o tom, jak uspět v blogování, ale také o žhavém tématu – blogy a spolupráce.
 • Gabriela Bartošovská z blogu Recepty dětem se podělí o zkušenosti s budováním komunity a tím, jak si vytvořit vlastní značku. Je to nejen blogerka, ale také marketérka a spisovatelka.
 • Lukáš Rada z blogu Two Gentlemen řekne, jak blog propagovat. Vše budou samozřejmě vlastní tipy, které jim společně s Adamem Šafránkem fungují.
 • Veronika Tázlerová ze Stylish coffee se s blogery podělí o tipy jak na Instagram: jak fungují stories, ale proč se třeba “vykašlat na algoritmus”.
 • Tématem Andy Pavelcové z Fit&fabulous budou důvody, proč psát blog – je špatné chtít za psaní peníze? Jak spolupráce ovlivnily svět blogování?
 • Tereza Dvořáková má úspěšný blog Latereza a je také copywriterkou na volné noze. Rozpovídá se o psaní a o tom, jak psát takové články, které budou chtít lidé číst. A nejen to. Dozvíte se taky, jak psát nadpisy a proč řešit SEO.
 • Posledním spíkrem bude Kristýna Dolejšová – blogerka, zakladatelka projektu Za normální holky, se kterou jsme před rokem dělali rozhovor, a která nedávno vydala vlastní knihu nazvanou Bez filtru. O “realitě” na sociálních sítích také bude její přednáška.

blogerfest konference pro blogery

Proběhla výzva pro všechny

Před festivalem proběhla výzva pro všechny blogery. Každý mohl svou krátkou přednášku s tipem na blogování přihlásit. Kdo to nakonec bude?

 • Michal Majgot bude povídat o affiliate
 • Dana Halušková se zaměří na to, jak se dostat z blogerské průměrnosti
 • Eliška Pivrncová prozradí, jak vytvořit fotky, co budou mít příběh
 • Ivo Veselý poví o projektu pro blogery BloggersRe

Nenechte si Blogerfest ujít

Ať už jste zkušený bloger, copywriter, instagramer… nebo o blogování teprve uvažujete, určitě se dozvíte nové tipy, načerpáte svěží inspiraci a získáte spoustu kontaktů.

Během přestávek budou pro blogery připravené workshopy a možnosti k navázání spoluprací. Došito a Tamarki si připravili tvůrčí workshopy. Zabubnujete si na Cajony, ochutnáte cupcaky od Lelís cupcakes a také si budete moct vyzkoušet, jak krásně psát.

S kým navázat spolupráci? Na místě se dozvíte o tom, jak se zapojit do sítě Elite Bloggers, jak si vydělat prostřednictvím Plné peněženky nebo založením e-shopu. Připravená bude celá nástěnka, kde se představí různé firmy a značky.

Kdy a kde?

Tak neváhejte a 9. června 2018 navštivte divadlo Venuše ve Švehlovce. Začíná se od 9 hodin, akce potrvá až do 21 hodin.

Chcete se Blogerfestu zúčastnit a vyhrát třeba krásný Doller? Podívejte se na stránky a kupte si lístek co nejdřív.


Co si myslíte vy? Dejte nám vědět!

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *