Místo, kde bydlí móda - články - módní poradna - rozhovory - zábava
Místo, kde bydlí móda - články - módní poradna - rozhovory - zábava

Netradičná místa na svatbu

1932

Pokud uvažujete o svatbě, nemusíte přemýšlet jen nad kostelem nebo obecním úřadem. Co takhle nějaké netradiční místo, na kterém prožijete svatbu snů?

Svatba v balónu

Mnoho párů si pod netradičním místem představuje něco extrémního. Jedním z těchto míst je dozajista horkovzdušný balón. V takovém balónu máte celý svět jako na dlani. Moderní balóny mají dostatek prostoru na konání svatebního obřadu, ale zapomeňte na velkou svatbu, do balónu se mnoho lidí nevejde. Nic vám však nebrání pozvat více lidí na hostinu. Horkovzdušné balóny však nejsou vhodné pro lidi se strachem z výšek.

Svatba pod vodopádem

Svatba pod vodopádem má již pevnější základy, stále se však jedná o netradiční místo. Vodopád dotváří jedinečnou atmosféru svatebního obřadu. Je však třeba dbát, aby oddávající mluvil hlasitě.

Svatba v zahraničí

Zahraničí je pro svatbu jako stvořené. Hlavně pokud plánujete menší svatbu. Volte taková místa, která máte rádi. Například to může být pláž u moře, zahrada plná květin, romantická zřícenina hradu, … To zahraničí ani nemusí být tak daleko. Taková tradiční svatba v Žiline, Banské Bystrici nebo v Tatranské Lomnici na Slovensku bude mít také své kouzlo.

Další netradiční místa na svatbu

Někteří zamilovaní si vybírají skutečně netradiční místa na svatební obřad. Často souvisejí s jejich koníčky. Například svatba pod vodou, na vrcholku hory, při seskoku s padákem nebo,  jako novinka, i svatba ve vesmíru.

Když budete plánovat netradiční svatbu na exotickém místě, doporučujeme informovat svatební hosty předem. Minimálně z důvodu, aby vaše pečlivě vybírané svatební dárky nenesli s sebou.


Co si myslíte vy? Dejte nám vědět!

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *