Místo, kde bydlí móda - články - módní poradna - rozhovory - zábava
Místo, kde bydlí móda - články - módní poradna - rozhovory - zábava

Originální dárky pro muže, které ho potěší

1330

Vybíráte dárek svému manželovi, přítelovi, tátovi, strejdovi, kamarádovi nebo dědovi? Pak si přečtěte tento článek, který přichází s originálními tipy, jaký je ten nejlepší dárek pro každého muže! Inspirujte se a třeba objevíte něco, o čem víte, že obdarovanému udělá zajisté radost.

Poukázka na zkrášlení pro muže

I muži potřebují čas od času vejít do rukou profesionálů. Dobrou volbou bude pánské kadeřnictví. Zde mu zastřihnou vlasy, případně dodělají veškerou péči jeho vlasům. A pokud je typ hipster, může si nechat upravit vousy. Hit vousáčů je sice pěkný, ovšem muž se o tu chloubu musí i umět starat. Rozhodně by to neměl podceňovat a zanedbávat! Tip: bydlíte-li v jihomoravském kraji, zkuste pánské kadeřnictví v Brně s názvem Do detailu.

Adrenalinový zážitek

Co takhle darovat něco skutečně nezapomenutelného? Inspirujte se adrenalinovými zážitky! Máme tím na mysli například seskok padákem, vyhlídka s vrtulníkem, projížďka ve sporťáku, let balonem, indoor surfing, tandemový skok, bungee jumping, střelba a tak dále… Některé jsou méně adrenalinové, některé více. Vy znáte dotyčného nejlépe, po čem tajně touží si to vyzkoušet?!

Oblečení s potiskem

Můžete zajít do obchodu a koupit nějaké pěkné tričko nebo pánskou mikinu. Ovšem originálnější bude, pokud něco vytvoříte samy. Dáte do toho energii a nápad – a to se zajisté cení! Dnes si již můžete nechat udělat s vlastním potiskem prakticky cokoliv – pánské mikiny, trička, košile, trenýrky, zástěry, … Vymyslete nějakou vtipnou a trefnou hlášku, přidejte k tomu tematickou fotografii a je to. Případně můžete i malovat pomocí barev na textil – to bude ještě výjimečnější, ale jenom pokud si na to troufnete. Na jistotu však vsadíte v eshopu Bastard, kde se dají sehnat originální i vtipné pánské mikiny.

Darujte příteli samu sebe

Nyní se budeme bavit pouze o situaci, kdy je obdarovaný vašim milencem. Není pro něj krásnějšího dárku, než jste vy sama! Pořiďte si pěkné prádlo, nacvičte pohyby a překvapte ho! Tentokrát bude záležet hlavně na tom, aby on byl spokojený a uspokojený. Lichoťte mu, splňte mu jeho nejtajnější přání. Můžete si také zahrát na role! Nebojte se, odvažte se!

Vytvořte mu dárkovou sadu na míru

Nemůžete se rozhodnout, co je pro něj nejlepší? Ukažte mu, jak dobře ho znáte a vytvořte mu balíček, či koš plný věcí na míru pro něj. Bude to sada, kde budou jen věci, které má rád a které nejčastěji využívá. Bude to praktické a navíc milé, když mu ukážete, jak se o něj zajímáte.


Co si myslíte vy? Dejte nám vědět!

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *