Místo, kde bydlí móda - články - módní poradna - rozhovory - zábava
Místo, kde bydlí móda - články - módní poradna - rozhovory - zábava

Pánské džíny jako dárek? Jak vybrat střihově ty správné!

1013

Už se na toho svého nemůžete dál dívat, protože chodí neustále ve stejném oblečení? Není se čemu divit! Vždyť na trhu se nachází velká spousta různých slušivých oděvů. Mužům sluší zejména klasický ležérnější styl oblékání, jemuž pochopitelně vévodí džíny. Tyto kalhoty se dnes dají sehnat v neskutečné paletě různých podob a stylů. Jak ale vybrat takové, aby vašemu partnerovi dokonale seděly, vypadaly na něm co nejvíce sexy, a on se samozřejmě cítil přirozeně a pohodlně? To už je vcelku solidní oříšek, který nepůjde rozlousknout jenom tak jednoduše. My vám v následujících řádcích dáme několik tipů na střihy, jež se určitě budou hodit.

Střih v hlavní roli

Střih kalhot je nesmírně důležitý. Pokud je ten váš zvyklý nosit pánské džíny určitého typu, asi nebude chtít nic měnit. Je-li nakloněn experimentům, možná svolí a zjistí, že jsou nové rifle mnohem hezčí a pohodlnější. Jaké základní stihy tedy existují?

Slimky zvýrazní štíhlost jeho boků

Pro štíhlé muže, kteří se nebojí zvýraznit tvary své postavy, jsou ideální volbou džíny střihu slim. Jedná se o velmi tenký střih, který je charakteristický sníženým pasem. U kotníků se džíny rozšiřují a překrývají obuv.

Straight jako klasika

Rovné džíny s pravidelným pasem a zcela rovným střihem nohavic. Přesně takto lze charakterizovat střih straight. Sluší prakticky každému muži. Jde fakticky o univerzální záležitost. Hodí se pro formální i neformální situace. Kombinovat je lze s nejrůznějšími oděvy.

Zužující regular střih

Chcete-li zužující kalhoty širší v oblasti stehen, máte je mít. Hledejte je pod střihem regular. U kotníků jsou skutečně velmi úzké.

Lehce se rozšiřující střih bootcut

Má ten váš nějaký kilogram navíc? Pak se neostýchejte pořídit mu džíny označované jako bootcut. Ty se od horní části ještě mírně rozšiřují. Nedostatky jakékoli postavy jsou schopny dokonale zakrýt. I nejlevnější pánská trička s takovýmito riflemi dokonale ladí.


Co si myslíte vy? Dejte nám vědět!

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *