Místo, kde bydlí móda - články - módní poradna - rozhovory - zábava
Místo, kde bydlí móda - články - módní poradna - rozhovory - zábava

Pár kousků, které si do konce léta musíte pořídit!

letní kousky do šatníku
2695

I když už pravděpodobně máte letní nákupy za sebou, určitě se vyplatí ještě do obchodů vyrazit. Za prvé jsou všude slevy a za druhé máte nyní daleko volnější a kreativnější mysl. Když totiž nakupujete to, co zrovna nepotřebujete, můžete se vsadit, že si pořídíte kousky, které budete příští sezónu milovat.

Léto zbožňuje snad každý. Už dlouho předtím než začne, mlsně obhlížíme výlohy a listujeme módními časopisy plnými šatiček, botiček, barevných sukní, plavek a minišortek. Bohužel nakonec naši touhu zredukujeme jen na to, co zrovna potřebujeme na dovolenou. Anebo se úplně upozadíme, protože děti potřebují nové boty na tábor.

A konec léta, extrémní slevy a nákup na další sezónu, to je naše šance.

Letní šatky pro každou příležitost

Letních šatů není nikdy dost. V horkých letních parnech je využijete jak na posezení s přáteli, tak na večerní party. A pokud přes ně hodíte sáčko, můžete si je vzít i do kanceláře. A samozřejmě, mít zásobu šatů na dovolené, kde je jenom hodíte přes plavky a nic neřešíte, je zkrátka pohoda! Vyzkoušejte třeba trendy háčkované nebo lehké bavlněné šaty s pestrobarevnými vzory a květinami. Promění v princeznu každou ženu!

Šortky v pestrých barvách

Koupí šortek nic nezkazíte. Tento trend totiž jen tak nezmizí a chybu neuděláte ultrakrátkými šortkami jak plátěnými, tak džínovými, které rozhodně využijete i v několika příštích letních sezónách. Nebojte se výrazných barev a nejrůznějších jemných vzorů, nebojte se kytičkovaných šortek, nebo geometrie. Mají tu výhodu, že téměř všem sluší!

Topy s kraječkou

Když už nic jiného, ze zlevněných topů si vybere každý. Nebojte se pastelových odstínů, evergreenu, který v módě bude vždy. Střih a postavení ramínek záleží na vás, nebojte se ale kraječek, které letošní trendové story kralovaly a dodávaly romantický šmrnc každé ženě. Pro ty odvážné doporučujeme vyzkoušet neonově žlutou. Sice nesluší každému, ale pokud už sedí, tak to vypadá úžasně!

Plavky v červeném provedení

Není nic horšího, než když si koupíte plavky a po chvíli nošení zjistíte, že nesedí, nelíbí se, necítíte se v nich. Z toho důvodu se vyplatí koupit si je na konci sezóny. Pokud si je nezamilujete, utracených pár stovek vám nebude líto. A když vám budou skvěle sedět a líbit se, tak váš čeká příští sezóna bez starostí.

Vyzkoušejte klidně trendy jednodílné plavky se sexy průstřihy, krajkami a šňůrkami, nebo třeba červené, kterých byly letos rovněž plné butiky. Červená totiž promění v sexy každou dámu, od černovlásek až po zrzky.

A hlavně nad tím moc nepřemýšlejte

Pokud si chcete nakoupit srdcové kousky, zvolte taktiku „co mi padne do oka a aspoň trochu sedí, beru“ a budete jásat nejen po zbytek léta, ale i na začátku příští letní sezóny, kdy budete vybavená!


Co si myslíte vy? Dejte nám vědět!

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *