Místo, kde bydlí móda - články - módní poradna - rozhovory - zábava
Místo, kde bydlí móda - články - módní poradna - rozhovory - zábava

Paradox fashion show v Brně – INDUSTRA CUT & SEW

1655

Paradox fashion show v Brně představila dnes večer módní přehlídku nesoucí se originálním duchu antinomií a zdánlivých protikladů v prostoru brněnské Industry. Místa, ve kterém se snoubily zdánlivě nesouvisející dva fenomény, které zde dostaly zcela nový rozměr, s nádechem nezapomenutelné módní atmosféry.

Dnes v pátek 5. června 2015 od 18:00 hodin si právě tento prostor v industriálním centru Brna podmanila úchvatná kolekce od českých návrhářů Jana Černého – „JAN CERNY WEAR“, Terezy Chmurové – „CHMUROVAT“ a Martina Čapka.

Modely z kolekce od návrháře Jana Černého

Modely z kolekce od návrháře Jana Černého, zdroj: www.facebook.com/jancernywear?fref=ts

Celé módní přehlídka se nesla v rytmu psychedelického popu hrající kapely Ghost of You, nechyběl ani pestrý program pro zúčastněné, zábava pořádaná s afterparty a s Djem.

Pro módní nadšence byly přichystány tzv. pop-up stánky značek jako KOIVU, MANUFRAKTURA – MUSÍ TO BÝT, TIO A POKOJÍK. K možnosti si mohl každý zakoupit neobyčejné kousky přímo od návrhářů nebo si prohlédnout novinky v oblasti oděvů a designu.

K vidění byly i modely od Terezy Chmurové

K vidění byly i modely od Terezy Chmurové, zdroj: fashionshowdotek.cz

Autor:

Každého z nás obklopuje móda, aniž bychom si to někdy uvědomovali, necháváme se ovlivňovat jejím různorodým stylem, vytváříme jí nebo se jí inspirujeme. To z nás dělá jedinečné bytosti. S nadšením se zajímám o módní svět, design a grafiku a textilní technologii. Také kreativní tvorba, navrhování a umění naplňují můj život. I díky těmto zájmům jsem se dostala k psaní článků o módě, které si na webu HerStyle můžete přečíst.

Co si myslíte vy? Dejte nám vědět!

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *