Místo, kde bydlí móda - články - módní poradna - rozhovory - zábava
Místo, kde bydlí móda - články - módní poradna - rozhovory - zábava

Praha na pláži – akce do konce dubna 2015

1831

Jaro se probouzí a rozkvétá v září slunce a vy už pomalu pomýšlíte na léto? Ani se nenadějeme a prázdniny, či vytoužené dovolené budou ťukat na dveře. Do léta sice času dost, ale prozatím se dostaňte do formy a nezapomeňte si pořídit nějaké ty úžasné plavky na pláž k moři, k rybníku nebo k příjemnému opalování na zahrádce.

Akce Praha na pláži je tu a potrvá do konce dubna 2015 v 5. patře Domě módy. To si nemůžete nechat ujít, tak hurá do centra metropole pro nové plavky.

Pánské plavky od značky Watercult

Pánské plavky od značky Watercult, zdroj: www.facebook.com/lamarque.cz/info?tab=overview

Akce Praha na pláži

Akce Praha na pláži se koná přímo v centru hlavního města, kde se ve slunečnou pláž překvapivě proměnilo 5. patro Domu módy do konce dubna. Ty pravé plavky si můžete vybrat z nabízených 4000 modelů z nejnovějších kolekcí světových značek Charmline, Melhlhorn, Lidea, Maryan a také Watercult.

Značkové plavky Maryan Mehlhorn

Značkové plavky Maryan Mehlhorn, zdroj: www.facebook.com/lamarque.cz/info

Nabídka plavek je pestrá pouze během této akce, budete mít možnost vybrat si takové, které se jen tak nevidí a na českém trhu se jen tak neobjeví! Plavky jsou dostupné ve velikostech 36 až 50 a v Domě módy nebudou chybět ani modely plavek, které formují postavu a zeštíhlí jí až o jednu konfekční velikost. K zakoupeným plavečkám si můžete ještě pořídit parádivé doplňky na léto, jako jsou šátky, tuniky, šaty a mnoho dalšího.

Rekapitulace: akce se koná v 5. patře Domě módy v Praze, na Václavském náměstí 58, Praha 1.

Léto prožijte v krásných plavkách

Léto prožijte v krásných plavkách, zdroj: www.facebook.com/lamarque.cz/info

Tak přijďte ještě dnes nebo zítra do Domu módy pro plavky na léto!

Autor:

Každého z nás obklopuje móda, aniž bychom si to někdy uvědomovali, necháváme se ovlivňovat jejím různorodým stylem, vytváříme jí nebo se jí inspirujeme. To z nás dělá jedinečné bytosti. S nadšením se zajímám o módní svět, design a grafiku a textilní technologii. Také kreativní tvorba, navrhování a umění naplňují můj život. I díky těmto zájmům jsem se dostala k psaní článků o módě, které si na webu HerStyle můžete přečíst.

Co si myslíte vy? Dejte nám vědět!

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *