Místo, kde bydlí móda - články - módní poradna - rozhovory - zábava
Místo, kde bydlí móda - články - módní poradna - rozhovory - zábava

Samodržící punčochy jsou „Must have“!

1547

Plesy, večírky, party, rande, obchodní schůzky… to vše jsou události, které vyžadují slavnostnější oblečení. U žen to samozřejmě znamená povětšinou společenské šaty, silonky a boty na podpatkách. Do každých lodiček pak samozřejmě patří silonky anebo….

Vyzkoušejte samodržící punčochy

Spousta žen ještě neobjevila výhody samodržících punčoch oproti klasickým silonkám. My vám je nyní představíme, jelikož tato vychytávka má spoustu benefitů, které vás možná přesvědčí o jejich koupi. Budeme usilovat o praktičnost, pohodlnost, ale také estetičnost. Samodržky, jak se slengově nazývají, mají bezesporu mnoho výhod.

TIP: samodržící punčochy se skvěle hodí k botám a lodičkám značky Gabor

Proč si pořídit samodržící punčochy?

Pokud na sobě máte velmi upnuté šaty, pravděpodobně se vám silonky budou rýsovat pod šaty. Někdy to může vypadat skutečně nevzhledně (všelijaké hrbolky a čáry neuniknou žádnému oku v sále). Samodržící punčochy končí v polovině stehen, proto tento problém řešit nemusíte.

Někomu vadí ten pocit „stáhnutí“ v pase. Ženy to moc dobře znají. Silonky mají vytáhnuté až pod prsa, kde je táhnou a vytváření otlačeniny. Poté se svléknete před mužem vašich snů a vaše jemná a citlivá pokožka má na sobě nevzhledné rýhy, které ne a ne zmizet. Nebylo by lepší tedy zvolit pohodlnější variantu samodržících punčoch?

Věčné spravování silonek je otravné. „Samodržící“ se tyto punčochy nejmenují jen tak. Znamená to, že se přichytí na vaši kůži a nikam se nehnou celý den/celou noc. U klasických silonek mnohdy netrefíme velikost nebo se časem vytahají, poté nám sjíždí a rozkrok máme pomalu až u kolen. Neustále si je spravujeme, jsme z toho protivné, chodíme se upravit na toaletu… Tyto drží jak přibité – zaručeně vás nezklamou a vy si budete moci užívat večera.

Na záchod bez problému! Než se na záchodě vymotáte ze silonek, skoro se počůráte. Klasika. S těmito punčochy pouze nadzvednete šaty a vykonáte potřebu. Snadno, bezproblémově a rychle. To samé platí i při neplánovaném a vášnivém sexu… Nadzvednete šaty, rychle stáhnete kalhotky a může se na věc.

A co říci dále? Samodržící punčochy jsou neuvěřitelně sexy! Takže pokud se po této společenské akci chystáte k nějakému fešákovi domů, tohle je mnohem erotičtější než babičkovské silonky/klasické punčochy!

Tohle byly ty největší výhody samodržících punčoch. Tak co? Zkusíte to. Za zkoušku rozhodně nic nedáte a jistě si je oblíbíte. Na výběr máte z mnoha designů, druhů, barev a velikostí. Stačí si vybrat ty, které se vám budou nejvíce líbit a hodit k outfitu.


Co si myslíte vy? Dejte nám vědět!

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *