Místo, kde bydlí móda - články - módní poradna - rozhovory - zábava
Místo, kde bydlí móda - články - módní poradna - rozhovory - zábava

Skvělý tip, jak ušetřit při nákupu módy online

1549

Nakupování módy online je každým rokem stále oblíbenější. Velmi rádi využíváme výprodeje, při kterých slevy dosahují závratných výšek. Ale řekněme si narovinu, častokrát jde o kousky s čísly, které jsou méně běžné, a tedy většině z nás nevyhovují. Holt, kdo dřív přijde, ten dřív bere. Ale existuje kompromis, jak mít možná o něco menší slevu, ale hlavně to správné číslo.

Výprodeje oblečení bývají skvělou příležitostí nakoupit si právě ty módní kousky, které vám v šatníku chybí, které jste viděli v katalogu, nebo prostě se vám právě v tuto chvíli zalíbily. Problémem je však chybějící, lépe řečeno vyprodaná, velikost. Co takhle zkusit jinou cestu? Množství eshopů s módou a módními doplňky nabízejí v době mimo sezónních výprodejů promo akce. Některé akce jsou dokonce dlouhotrvající nebo stálé.

Co je potřeba udělat pro získání slevy? Existují webové stránky, které tyto akce sledují a seskupují, nebo dokonce sami oslovují eshopy, aby získali slevy pro své fanoušky. Na nich najdete kupóny a slevové kódy. Ty pak stačí jednoduše vepsat do příslušného políčka v nákupním košíku konkrétního eshopu, potvrdit, a sleva se aktivuje. Například můžete takto získat až 30% slevový kód na Woodies.cz nebo slevový kupón na Bibloo.cz v hodnotě 100 a 150 Kč. Jindy zas můžete získat výhody jako poštovné zdarma nebo dárek k nákupu.

Některé eshopy ještě dodatečně nabízejí slevu z cen produktů, když se přihlásíte k odběru tzv. newsletterů – novinek s různými informacemi (většinou reklamního charakteru), které vám budou pravidelně zasílat na email. Mělo by platit, že se z tohoto odběru můžete kdykoli odhlásit. Tak proč to nevyužít?

Máte zkušenosti s některým typem takovýchto slev? Podařilo se vám při nákupu módy online ušetřit? Podělte se s námi v diskusi pod článkem.


Co si myslíte vy? Dejte nám vědět!

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *