Místo, kde bydlí móda - články - módní poradna - rozhovory - zábava
Místo, kde bydlí móda - články - módní poradna - rozhovory - zábava

Sníte o krásných a zdravých vlasech? Prožijte to s Kérastase!

1938

Žila byla jednou jedna princezna a ta měla neskutečně krásné, zdravé, pevné a oslnivě lesklé vlasy… Že tohle je jen pohádka? Kdepak! Princezna totiž používala Kérastase! Kérastase jsou dokonalé přípravky na vlasy a vlasovou pokožku. Je to symbol luxusu, jedinečnosti a modernosti! Každá z vás si tento luxus může dopřát!

Jste spokojeny se svým produktem z drogérie? Tak to jste ještě nezažily Kérastase! Ať v drogériích vybíráte sebepečlivěji, nikdy se to nebude rovnat těmto kvalitním a výkonným výrobkům péče o vlasy. Nebojte se investovat do krásných vlasů! Všechny výrobky jsou dermatologicky testovány a každý z nich je zaměřen na specifický vlasový problém. Kérastase? To je řešení na míru! 12 vlasových řad se zaměřuje na suché, poškozené, barvené, melírované, kudrnaté, přírodní, nepoddajné, mastné a mnohé další typy vlasů.

paradivka-clanek

Světlo světla spatřil nový web Parádivka.cz právě s vlasovou kosmetikou Kérastase. Jelikož my jsme parádnice a parádivky, tak jsme to tam hned omrkly. A co nás opravdu potěšilo? Nejen super „babskej“ design stránek, ale i to, že při nákupu nad 1000 Kč nám balíček dovezou zdarma a to blesku rychle. Všechny vlasové pomocníky a vychytávky mají totiž skladem.

A co nás fakt baví? Řada Elixir Ultime se vzácnými oleji na všechny typy vlasů. Ty jsou krásně provoněné, lesklé a plné života. Řada nabízí super vlasové olejíčky, šampon, intenzivní péči, luxusní bezoplachový krém i hloubkově vyživující masku. Okamžitým pomocníkem v boji s roztřepenými konečky, suchými délkami a prostě všemi nedokonalostmi je balzám v pevné formě Sérum Solide.


Co si myslíte vy? Dejte nám vědět!

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *