Místo, kde bydlí móda - články - módní poradna - rozhovory - zábava
Místo, kde bydlí móda - články - módní poradna - rozhovory - zábava

Soutěž o kabelku Camomilla Milano a 5 dárkových poukazů

4297

Máte smysl pro detail a dobrý zrak? Zabavte se a otestujte svůj postřeh při hledání kabelek ukrytých v obrázku! Navíc můžete i vyhrát – šanci má až 6 soutěžících.

Herstyle.cz vám ve spolupráci s eshopem Racconti.cz přináší soutěž o kabelku Camomilla Milano – perfektní stylový kousek k vašemu outfitu na párty, večírky nebo procházky městem. Dalších 5 soutěžících bude odměněno dárkovým poukazem v hodnotě 400 Kč. Rozdáme vám tedy výhry v celkové částce 3 300 Kč.

Soutěž ukončena. Stále si však můžete sami pro sebe otestovat, zda byste dokázali najít kabelky skryté na fotce. Na konci tohoto příspěvku najdete odpověď.

Podmínky soutěže:

1. stát se fanouškem Herstyle.cz na Facebooku: www.facebook.com/HerStyle.cz
2. najít všech 5 kabelek skrytých na soutěžní fotce – klikněte zde pro fotku ve velkém rozlišení (otevře se v novém okně)
3. zaslat nám správnou odpověď jako zprávu na Facebook nebo na náš email. Co musí zpráva obsahovat? Abychom předešli nesprávné interpretaci vašich nálezů, posílejte nám jenom odkazy na konkrétní kabelky z eshopu Racconti (zkuste hledat podle barvy nebo typu).
4. k soutěžnímu příspěvku na Facebooku napsat komentář, kterou barvu kabelky v případě výhry preferujete (krémová, černá nebo hnědá)

Pozn.: Může se stát, že v průbehu soutěže se některé z kabelek vyprodají, nebo je nenajdete. V tom případě stačí popis kabelky (třeba „žluté psaníčko s červenými květy“).

soutěž o kabelky

Po kliknutí na fotku se otevře ve větším rozlišení v novém okně. Pro zajímavost, tento dvůr se nachází někde v Benátkách (zdroj: pixabay.com).

Výhry:

1. cena: kabelka Camomilla Milano z imitace ještěrčí kůže (1 ks podle vlastního výběru)
2. – 6. cena: dárkový poukaz na nákup v Racconti.cz v hodnotě 400 Kč/14 € (celkem 5 ks)

Pozor, do soutěže se musí přihlásit alespoň 50 lidí, aby se 1. cena aktivovala.

Pravidla soutěže:

Svou účastí v soutěži potvrzujete, že souhlasíte s těmito pravidly. Soutěže se mohou zúčastnit lidé z České a Slovenské republiky starší 15 let. Vyloučeni jsou členové redakce HerStyle a jejich rodinní příslušníci. Výherci budou uveřejněni na www.herstyle.cz a ve Facebook skupině HerStyle.cz. Pokud výherci do 14 dní od skončení soutěže neoznámí svou adresu, výhra propadá spolupořadateli – Racconti.cz (rovněž pokud si výherce svou výhru nepřevezme a výhra se vrátí zpět jako nedoručená). Trvání soutěže je od 16. 3. 2015 do 29. 3. 2015. Vyhodnocení soutěže: 30. 3. 2015.

Výherce budeme losovat náhodným výběrem. Do soutěže se musí přihlásit alespoň 50 lidí, aby se 1. cena aktivovala; pro zbylé ceny to není zapotřebí.

Výsledky soutěže:

Výsledky soutěže o kabelku Camomilla Milano a dárkové poukazy  hodnotě 400 Kč/14 €.

Výherkyně kabelky Camomilla Milano:

Terka Studeničová

Výherci dárkových poukazů:

Šarlot Dvořáčková
Aneta Papírníková
Táňa Koloničná
Daniel Speierl
Kristýna Janošková

Výhercům srdečně blahopřejeme. A děkujeme všem, kteří se zapojili do naší soutěže. Pokud se vám nepodařilo vyhrát, nezoufejte, připravujeme pro vás další zajímavé soutěže.

Správné řešení – kde se kabelky ukrývají?

soutez-o-kabelku-camomilla-milano-reseni.jpg

Tak co, našli jste je všechny?


Komentáře

Co si myslíte vy? Dejte nám vědět!

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *