Místo, kde bydlí móda - články - módní poradna - rozhovory - zábava
Místo, kde bydlí móda - články - módní poradna - rozhovory - zábava

Soutěž o sportovní kousky do tvého šatníku s Ringit.cz

5277

Zúčastni se soutěže s Ringit.cz a vyhraj přímo luxusní sportovní kousky do tvého šatníku. Jaké jsou podmínky a co na tebe v soutěži čeká? Mrkni na to!

Soutěž ukončena! Sledujte nás dál pri další zajímavé soutěže. Archiv již skončených soutěží najdete zde.

Podmínky soutěže:

1. stát se fanouškem Herstyle.cz na Facebooku: www.facebook.com/HerStyle.cz
2. stát se fanouškem Ringit.cz na Facebooku: www.facebook.com/Ringit.cz
3. zaslat nám správnou odpověď na soutěžní otázku (která je níže), jako zprávu na Facebooku nebo email do naší schránky. Co musí zpráva obsahovat? Stačí správná odpověď: A, B, C nebo D.
4. k našemu soutěžnímu příspěvku na Facebooku napsat komentář, který kousek oblečení nosíte při sportu nejraději, případně i proč.

A co můžeš vyhrát?

1. cena: Mikina Adidas Trefoil Sweatshirt – v hodnotě 1349 Kč

soutez-z-ringit-1

Puntíky, kam se podíváš! Kolekce adidas Originals neustále vypouští do světa stylové módní kousky, které udávají trendy pro nadcházející sezónu. Jedním z těchto kousků je i dámská mikina adidas Trefoil Sweatshirt. Volnější střih působí velmi žensky a zakryje případné nedostatky, se kterými ženy nejsou zrovna spokojeny. Převážně bavlněný materiál je velmi příjemný na nošení, a tak s touhle mikinou můžete chytat parádu klidně celý den.

2. cena: Triko Nike Tee Revolutionized – v hodnotě 592 Kč

soutez-z-ringit-2

Přední návrháři značky Nike myslí na potřeby a požadavky žen. Něžné pohlaví se chce cítit pohodlně, komfortně a především chce skvěle vypadat. I sportovní móda je velmi stylovou záležitostí, která se hodí na běžné každodenní nošení. Příjemný materiál trička Nike Tee Revolutionized jde ruku v ruce s mírně vypasovaným střihem, díky kterému tento model krásně zalichotí vaší postavě. Trendy šedé provedení zdobí originální potisk s kontrastním růžovým popisem. Věřte, že se za Vámi ti chlapi otočí!

3. cena: Vak adidas Mountain Camo Gymsack – v hodnotě 359 Kč

soutez-z-ringit-3

Hitem roku 2015 a 2016 jsou a budou bezesporu sportovní vaky. Ty si získaly oblibu nejen ve sportu, ale i při běžném každodenním nošení. A proč? Jsou praktické a jednoduše trendy! adidas Mountain Camo Gymsack v sobě ukrývá dostatek prostoru pro všechno potřebné v barevném maskáčovém provedení. Ramenní popruhy slouží jako utahování vaku a na boční straně je ukryta šikovná kapsička na drobnosti. Nebraňte se módním trendům a dopřejte si pohodlný styl!

Soutěžní otázka:

Jak se jmenuje dámská květinová kolekce značky Adidas, která v sobě ukrývá červené, růžové a modré kvítky na černém pozadí?

  1. Rita Ora
  2. Floral
  3. Classics
  4. Farm

Pravidla soutěže:

Svou účastí v soutěži potvrzujete, že souhlasíte s těmito pravidly. Soutěže se mohou zúčastnit lidé s bydlištěm v České a Slovenské republice starší 13 let (vyloučeni jsou členové redakce HerStyle a jejich rodinní příslušníci). Výherci budou uveřejněni na www.herstyle.cz a ve Facebook skupině HerStyle.cz. Pokud výherci do 7 dní od skončení soutěže neoznámí svou adresu a velikost (v případě mikiny a trika), výhra propadá a bude použita v další soutěži (rovněž pokud si výherce svou výhru nepřevezme a výhra se vrátí zpět jako nedoručená). Výherci souhlasí s postoupením adresy doručení výhry společnosti Induo, s.r.o., provozující eshop ringit.cz, a to jenom za účelem zaslání výhry. Nebude-li v době vyhodnocení soutěže dostupná požadovaná velikost výhry (mikiny/trika), dohodne se s výherci alternativní výherní produkt.

Trvání soutěže je od 24.11.2015 do 30.11.2015. Vyhodnocení soutěže: 1.12.2015.

Výherce budeme losovat náhodným výběrem.

Výsledky soutěže:

1. Dámská mikina Adidas Trefoil Sweatshirt – Verča Slováčková
2. Dámské triko Nike Tee Revolutionized – Petra Veselková
3. Sportovní vak Adidas Mountain Camo Gymsack – Dája Baráková

Výherkyním blahopřejeme a ostatním soutěžícím děkujeme za účast, sdílení i likes.


Komentáře

Co si myslíte vy? Dejte nám vědět!

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *