Místo, kde bydlí móda - články - módní poradna - rozhovory - zábava
Místo, kde bydlí móda - články - módní poradna - rozhovory - zábava

SPORT EXPO PRAHA – sportovní veletrh 30.4. – 2.5. 2015

1998

Kdo miluje sport, určitě si nenechá ujít velkou akci, která bude už příští týden na Výstavišti v Holešovicích. Je to SPORT EXPO PRAHA! A komu chybí cyklo dres, pořádná helma, pálky na léto na badminton nebo nějaké ty nové boty na běhání nebo do hor, neváhejte a přijďte se podívat na mega sportovní veletrh!

Sportovní veletrh SPORT EXPO PRAHA 2015

Sportovní veletrh SPORT EXPO PRAHA 2015, zdroj: www.incheba.cz

SPORT EXPO PRAHA, už příští týden! Sport Expo je třídenní veletrh sportovních potřeb a vybavení. Sportovní veletrh nabídne mimo sportu, adrenalin a plno zábavy pro každého. Veletrh SPORT EXPO je sice spjat s prestižním pražským mezinárodním maratonem, ovšem nenechte se úplně zmást. Samotný veletrh není pouze pro profesionální sportovce. Doprovodný program veletrhu je maximálně atraktivní a vhodný pro nadšence do sportu i celou rodinu.

Oblečení od ADIDAS

Oblečení od ADIDAS, zdroj: www.adidas.com

Své špičkové zboží Vám za akční veletržní ceny nabídne přes 80 českých i zahraničních vystavovatelů. V loňském roce například ADIDAS, AMER SPORTS, ASICS, AXON SPORT, BAGO SPORT, COMPRESS SPORT, CRAFT, DIADORA, ENERVIT, ERAWAN, GARMIN, MAXIS, MIZUNO, MOOSE, MULTIPOWER, NORTHMAN, NUTREND, REGATTA, SALOMON, SCOTT, SIGG, SILVINI, SPORTISIMO, SWEEP, TRADE CREW, TRAIL POINT, VIVOBAREFOOT a mnozí další se ukážou i letos.

Představí se i značka Salomon,

Představí se i značka Salomon, zdroj: www.salomonshoesoutlet.co.uk

SPORT EXPO se koná příští týden na Výstavišti v Holešovicích od čtvrtka 30.4. od 12:00 hod. do 20:00 hod. a v pátek 1. 5. a v sobotu 2.5. od 10:00 do 20:00.

Podrobné informace o veletrhu SPORT EXPO najdete také na www.pim.cz.

Autor:

Každého z nás obklopuje móda, aniž bychom si to někdy uvědomovali, necháváme se ovlivňovat jejím různorodým stylem, vytváříme jí nebo se jí inspirujeme. To z nás dělá jedinečné bytosti. S nadšením se zajímám o módní svět, design a grafiku a textilní technologii. Také kreativní tvorba, navrhování a umění naplňují můj život. I díky těmto zájmům jsem se dostala k psaní článků o módě, které si na webu HerStyle můžete přečíst.

Co si myslíte vy? Dejte nám vědět!

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *