Místo, kde bydlí móda - články - módní poradna - rozhovory - zábava
Místo, kde bydlí móda - články - módní poradna - rozhovory - zábava

Stylové retro ovládne jaro 2015

2456

Sem tam se na stráních objevuje sníh, ale mezi ním už vykukují rozkvetlé sněženky. Jaro se neodmyslitelně blíží, za pár dní začne všechno pomalu kvést a po sněhu nezbude nic. Ale než jaro přijde, víte, co se bude stylově nosit? Připravte se na vracející se retro a vše co se nosilo v roce 1975, staré kousky oblečou nový moderní kabát. Jaro 2015 je už za dveřmi a očekává se velký návrat let sedmdesátých!

Stylové retro ovládne každého! Moderní oděvy se zkombinovaly se základem módy 70. let. Už teď můžete vidět, když se rozhlédněte po obchůdcích, oděvy ovlivněné módou hippiesindiánská kultura, plno třásní, výšivek, etno prvků i tlumených zemitých barev nebo naopak okázalé a třpytivé disco prvky, odvážné dekolty i velké rozparky. Nejčastější použitý materiál v oděvech pro jarní retro je denim, barevný semiš, proplétané pásky z hnědé kůže, které probouzejí zároveň nadčasovou a svůdnou eleganci. Stylově se budou nosit hedvábné košile s drobnými vzory, košile pánského střihu, džínové kraťásky s krajkou a vysokým pasem, třásně a hnědé a zlaté doplňky, boty na platformě a také kalhoty do zvonů! Co se týče líčení a účesu, vsaďte na nahé líčení a rozpuštěné přirozené vlny.

Stylové jaro - krátké džínové kraťásky a retro košile

Stylové jaro – krátké džínové kraťásky a retro košile, zdroj: miatesta.com

Novinky ze světových přehlídkových mol

Novinky ze světových přehlídkových mol, zdroj: blog.trendin.com

retro móda hippies

Retro móda ve stylu hippies. © N/A

 

Autor:

Každého z nás obklopuje móda, aniž bychom si to někdy uvědomovali, necháváme se ovlivňovat jejím různorodým stylem, vytváříme jí nebo se jí inspirujeme. To z nás dělá jedinečné bytosti. S nadšením se zajímám o módní svět, design a grafiku a textilní technologii. Také kreativní tvorba, navrhování a umění naplňují můj život. I díky těmto zájmům jsem se dostala k psaní článků o módě, které si na webu HerStyle můžete přečíst.

Co si myslíte vy? Dejte nám vědět!

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *