Místo, kde bydlí móda - články - módní poradna - rozhovory - zábava
Místo, kde bydlí móda - články - módní poradna - rozhovory - zábava

Tipy na dámské noční prádlo

damská móda na spaní
1074

Noční prádlo je mnohdy podceňovanou částí dámského šatníku. Mnoho žen to řeší spaním ve vytahaných tričkách manžela. Je sice pravda,  že v nočním oblečení nás asi moc lidí neuvidí. To ale není důvod začít na něj kašlat. Už jen pro, že každá z nás si jistě přeje zůstat před svým protějškem in v každé situaci.

Co je na spaní nejlepší? Pyžamo? Noční košile? Overal? Nic? Každý druh nočního prádla má své výhody a nevýhody. Jak ale vybrat vhodné oblečení, abychom se nemuseli stydět, když nás náhodou zastihne kamarádka anebo se chceme líbit partnerovi či manželovi? V čem si dopřejeme maximální komfort a pohodlí?

Nedá se říct jednoznačně, že jedna věc je lepší než druhá. Pointou je vybírat vkusně a nebát se třeba vyšší ceny. Ta se ve většine případech vrátí delší životností, kvalitnějším zpracování a trvácnějším materiálem.

Pyžama

Pyžama jsou prostě vděčná a holkám sluší. Jako vršek je samozřejmě nejlepší krajková košilka, která působí opravdu žensky a svůdně. Pyžama s Mickey Mousem jsou samozřejmě taky určitým způsobem cool, nesmíme se ale poddávat přehnanému šílenství. To, zda zvolíme dlouhé či krátké kalhoty většinou záleží na ročním období, a proto bychom si měly do své šatní skříně zaopatřit alespoň několikatery.

Noční košile

Dámské noční košile jsou možná trochu více ulítlé a ne každý má odvahu si je obléct. Za to jsou však úžasně pohodlné a když nepřeženeme velikost, mohou vypadat i velice hezky. V některých košilích můžete vypadat dokonce jako vyložená sexbomba. Noční košile dokonce natolik zapůsobily na některé celebrity, že se je rozhodly obléct i do ulice. Vy s nimi po ulici sice zrovna chodit nemusíte, ale jako noční prádlo se rozhodně vyplatí.

Overaly

Dámské overaly jsou teď číslo jedna v dámském ložním prádle. Jsou neuvěřitelně příjemné a praktické. Sice se s overalem trochu neprakticky chodí na záchod, za to však může zaručit, že se vám v noci nesroluje. Existují i v mnoha variantách a materiálech. V jakém se vám bude spát nejpohodlněji, je už jenom na vás.

Stejně působivé a in jsou také korzety, župany nebo průhledné košilky. Ty jsou ale určeny víc na svádění, jako pro pohodlí.


Co si myslíte vy? Dejte nám vědět!

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *