Místo, kde bydlí móda - články - módní poradna - rozhovory - zábava
Místo, kde bydlí móda - články - módní poradna - rozhovory - zábava

Tipy na vánoční dárky pro ženy

1403

Čas vánoční se blíží a s ním i radosti a starosti. Nejdřív to jsou ty starosti, ale ty pak vystřídá radost a pohoda. Nejnáročnější je možná pro někoho právě výběr vhodného dárku. Vybrali jsme pro vás, zejména pro muže, tipy na dárky pro ženy, které jim určitě udělají radost.

Dárky pro ženy do 300 Kč

Do 300 korun se dají obstarat velice hezké, netradiční i personalizované dárky. Třeba takový fotokalendář  z vlastních fotografií. Své ženě ulahodíte i masážemi – kupte ji poukaz na thajskou nebo medovou masáž a zaručeně zabodujete. Za pár stovek pořídíte i některé módní doplňky, jako třeba šály, rukavice, pásky apod. Doporučujeme však vsadit na kvalitu a jít do vyšší cenové kategorie.

Dárky pro ženy do 1 000 Kč

Za tisícovku můžete své manželce nebo přítelkyni koupit wellness pobyt v lázních nebo wellness hotelu, vstupenky pro dva do divadla nebo na koncert, ale i módní kousky. Z těch bychom doporučili třeba peněženku (nejlépe z pravé kůže), nebo i šperk – náušnice, náramek, hodinky, řetízek. Nebojte se nechat si poradit od prodavaček, většina z nich bude mít s výběrem zkušenosti a dobrý vkus.

Dárky pro ženy nad 2 000 Kč

Z vyšší cenové kategorie vám zajisté doporučíme dovolenou. Může to být zimní pobyt v Alpách, ale můžete myslet i víc do budoucna a zakoupit již teď letní dovolenou, na Kanárské ostrovy, do Karibiku, do Indonésie – tam pravidelně lítají Qatar Airways. A k dárku můžete přidat i vlastní tištěnou brožuru s popisem míst, která hodláte navštívit. Dalším z možných dárků je elektronika. Zeptejte se však raději své drahé polovičky, co si přeje. Vy, jako chlap, už vyberete (a zaplatíte) konkrétní model.

A nezapomeňte dárek hezky zabalit. Když vám to nejde ani na třetí pokus, zajděte do nejbližšího nákupního centra, zajisté tam budou mít o Vánocích balící službu.


Co si myslíte vy? Dejte nám vědět!

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *