Místo, kde bydlí móda - články - módní poradna - rozhovory - zábava
Místo, kde bydlí móda - články - módní poradna - rozhovory - zábava

Tommy Hilfiger: kolekce šperků jaro/léto 2019

1377

Tommy Hilfiger není znám jen svojím oblečením, ale třeba i kabelkami, brýlemi, a samozřejmě, šperky. Pojďme se spolu podívat, jaké kousky náušnic, náhrdelníků, prstenů a dalších „klenotů“ přináší světoznámá značka Tommy Hilfiger v sezóně pro jaro a léto 2019.

Náramek Tommy Hilfiger S/S 2019

Tento stahovatelný náramek zdobí čtveřice srdcí na provázku. Ten vlevo je pozlacený, se dvěma zlatými a dvěma tmavomodrými srdci, ladícími s iniciály HT, zatímco ten napravo je pozlacený bílým a růžovým zlatem, se dvěma srdci obsahujícími krystalky a vygravírovaným logem na stahovací přezce. Tyto náramky Tommy Hilfiger se hodí k letním šatům, na festivaly, nebo na rande a další neformální příležitosti.

tommy hilfiger naramky ženy

Náramky z kolekce jaro/léto 2019. © Tommy Hilfiger

Náramky z růžového zlata

Růžové zlato je stále ve větší oblibě. Ví to i u Tommyho Hilfigera, který nám letos připravil víc modelů šperků z tohoto krásného odstínu. Či už je to čtyřřadý náramek ze spojených kuliček nebo designově čistý náramek se dvěma krystaly, vždy jde o krásný a prvotřídní šperk.

tommy hilfiger naramky ružové zlato

Dámské náramky z růžového zlata. © Tommy Hilfiger

Náhrdelníky Tommy Hilfiger jaro/léto 2019

Tyto dámské náhrdelníky Tommy Hilfiger jsou skvělou příležitostí, jako povýšit vaši kolekci šperků na novou úroveň. Vlevo je krásný dvojitý náhrdelník ze dvou různých úprav materiálů – leštěné chirurgické oceli a matného růžového zlata. Náhrdelník vpravo má spojené dva kruhy s krystalky a barevným logem na dvojitém řetízku, vše pozlacené pravým zlatem. Oba náhrdelníky působí velice žensky a vyjadřují soudržnost, něhu a touhu po pevném svazku.

tommy hilfiger nahrdelniky ružové zlato

Náhrdelníky z kolekce SS2019. © Tommy Hilfiger

Náušnice Tommy Hilfiger S/S 2019

Kolekce náušnic u Tommyho H. sestává s různorodých designů a provedení. Spojují je ale oblé křivky (kruhy, srdce), kvalitní materiál a bezvadné provedení. Každá náušnice má na sobě logo nebo iniciály značky, což je činí snadno rozeznatelnými.

tommy hilfiger náušnice 2019

tommy hilfiger náušnice 2019

Trendy dámské náušnice pro rok 2019. © Tommy Hilfiger

Tommy Hilfiger se ve své kolekci pro rok 2019 zaměřuje na vyzdvihnutí ženskosti, klade důraz na něhu, půvab a eleganci. Všechny kousky šperků jsou propracované do nejmenšího detailu a je vidět, že je tvořil někdo, kdo tvořit umí. Tommy Hilfiger je značkou, která má pevné zastoupení nejen v módním byznysu, ale i tom šperkářském.


Co si myslíte vy? Dejte nám vědět!

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *