Místo, kde bydlí móda - články - módní poradna - rozhovory - zábava
Místo, kde bydlí móda - články - módní poradna - rozhovory - zábava

Trička s potiskem nejsou jen pro děti

1583

S přibývajícím věkem obvykle některé věci prostě vyřadíme z našeho šatníku. Je to normální, člověk se mění a s ním i jeho šatník. Pokud však máte rádi ležérní styl a pohodlné trička, nemusíte se nutně rozloučit s těmi s potiskem. Stačí najít správnou hranici tak, abyste nevypadala dětinsky.

Čím začít? Například jednobarevnými tričky s nápisem. Nemyslíme teď ty, kde se přímo ve středu vaší hrudi vyjímá velkým písmem název nebo logo některé oděvní značky. Ale pokud rádi děláte reklamu zdarma … Vyberte si spíš něco, co vyjadřuje vaši osobnost, momentální náladu nebo vás prostě jen pobavilo. Vezměme si situaci, kdy se chystáte na první rande … máte perfektní makeup, učesané vlasy, ale váháte nad tím, co si obléci. V šatech a lodičkách se necítíte, je to na vás až „příliš elegantní“ a zároveň nechcete jít jen tak obyčejně. Vyzkoušejte kompromis. Zkombinujte sukni s ležérním, ale vtipným tričkem s potiskem, například s textem písně od Lionela Ritchieho „Hello, is it me you’re looking for?“. Za úspěch na vašem rande se nezaručujeme, ale minimálně ukážete, že máte smysl pro humor.

Trička s potiskem fotografie

Trička s potiskem fotografie jsou trochu riziko. Je zapotřebí vybírat opravdu střídmě, hlavně, pokud si chcete dát vyrobit tričko podle vlastního návrhu. Fotografie by měla být ostrá, dobře viditelná a potisk na tričku spíše menších rozměrů, aby po několika praních nebyl zničen popraskáním. Pokud však nutně musíte nějaké takové tričko vlastnit, zkuste použít třeba fotku vašeho domácího mazlíčka v nezvyklé póze, z last minute dovolené z Itálie, nejlepší přítelkyně s vtipnou grimasou, oblíbeného prázdninového místa a podobně.

Trička s obrázkovými potisky

Jako třetí zde máme tip na potisky obrázkové. Jste fanouškem nějakého filmu nebo seriálu a jste na to hrdé? Nebojte se to dát najevo. Na ulici můžete občas potkat „Batmana“, „Supermana“, „Homera Simpsona“ … tak proč byste nemohli mít Catwoman? Jste fanynkou nějakého sportu? Tričko s motorkou možná ve skříni ještě nemáte. Nebo jste milovnicí umění? Máte chuť na trochu surrealismu od Dalího, Goghovy slunečnice nebo portrét Mony Lisy? Možností je mnoho.

Geometrické potisky na tričkách

Skvěle stylově působí různé geometrické a velmi designové grafické potisky. Dodáte nimi zajímavý šmrnc, dokonce pomocí nich můžete netradičním způsobem prezentovat některý z výše zmíněných tipů. Co tak foto vašeho psa v podobě maličkých barevných trojúhelníků? Oblíbené jídlo zakamuflované do vlnovek a čar, vysněné město jakoby namalované akvarelem … Stačí trochu fantazie a dodáte tak obyčejnému tričku a celému vašemu zevnějšku vlastní rukopis.

Tak co? Inspirovali jsme vás?

Foto: Bastard.cz


Co si myslíte vy? Dejte nám vědět!

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *