Místo, kde bydlí móda - články - módní poradna - rozhovory - zábava
Místo, kde bydlí móda - články - módní poradna - rozhovory - zábava

Vánočního zdobení s dcerou zesnulého Grosse Natálkou: Za tátu zapálíme svíčku!

1794

Včera jsme se zúčastnili Bubbleology vánočního setkání, kde známé tváře zdobily vánoční ozdoby. Na svou vlastní tvorbu si troufly např. Šárka Grossová s dcerou Natálkou, Bořek Slezáček se syny Koljou a Andrejem, Kateřina Kristelová s dcerou Claudií & Míša Nosková s přítelem Ondřejem Báborem a dcerou  Eliškou.

Dcery zesnulého Stanislava Grosse, jenž letos v dubnu podlehl zákeřné nemoci ASL, s kterou momentálně bojuje např. také fotbalista Marián Čišovský, budou letos trávit první Vánoce bez svého otce. Dvanáctiletá Natálka se sice na svátky těší, ale tatínek jí bude hodně chybět. „Na Štědrý den jsme od rána koukali vždycky na pohádky, jedli cukroví, večer byl taky nádherný. Budeme na něj hodně myslet. Určitě za něj zapálíme svíčku, to děláme od jeho smrti každý den,“ přiznala Natálka. Doma už mají veškerou výzdobu hotovou, dokonce už stojí i ozdobený vánoční stromeček. Pár ozdob na něm ale ještě přibude.

Natálie Grossová

Mladší dcera Grosse Natálka si vánoční zdobení velmi užívala.

Společně s dalšími celebritami a také jejich ratolestmi se pod vedením jedné z našich nejlepších malířek ozdob Romany Juklové učili speciální technikou zdobit skleněné vánoční ozdoby z dílny, která má u nás stoletou tradici. „Hrozně mě to bavilo. Zkoušela jsem to poprvé a je super, že budeme mít na stromečku ozdoby, které jsem sama udělala,“ dodala Natálka, která je hvězdou v několika muzikálech. V divadle Hybernia hraje v Marii Antoinettě, Přízraku Londýna a také Mary Poppins.

Šárka Grossová Natálie Grossová Míša Nosková Kateřina Kristelová Bubbleology

Moderní čaje Bubbleology miluje snad každý!

Zdobit vánoční ozdoby a ochutnat vánoční edici Bubbleology čajů dorazily také Kateřina Kristelová s dcerou Claudinkou, která s sebou vzala svého kluka Samíka, se kterým chodí do školky. „Claudinka má přítele Samíka už dva a půl roku. Je to neuvěřitelný. Má delší vztah než většina lidí, co tady je. Mají se fakt rádi, plánují svatbu,směje se Kateřina, která je už druhým rokem single. Vánoce bude trávit s rodinou. „Jsme jako Hujerovi. Vždycky se 23. prosince sejdeme celá rodina, je nás tuším 22 u babičky v Radeníně a užíváme si opravdu rodinné svátky,“ prozradila Kateřina.

Míša Nosková Kaetřna Kristelová

Zdobení ozdob bylo příjemným zpestřením také pro Míšu Noskovou a Kateřinu Kristelovou.

Míša Nosková bude Štědrý den trávit u své maminky, kde momentálně s Eliškou bydlí. „Maminka mi hodně pomáhá, bez ní by bylo všechno mnohem složitější. I Štědrý den bude v její režii, vše bude připravovat, protože já ještě 24. prosince zpívám, takže už přijdu k hotovému. Jsem jí moc vděčná,“ netajila se Nosková.

Míša Nosková přítel Ondřej ELiška

Zpěvačka Míša Nosková s přítelem Ondřejem Báborem a dcerkou Eliškou.

Vánoce bez kapra bude mít Bořek Slezáček. „Jsme milovníci zvířat a děti moc ryby nejedí. Jinak je to ale u nás klasika – hrachová polévka, řízek, bramborový salát, cukroví a samozřejmě dětem nosí dárky Ježíšek,“ řekl Bořek.

Bořek Slezáček Andrej Kolja

Charismatický zpěvák a moderátor Bořek Slezáček se syny Andrejem a Koljou.

O co si jeho synové napsali? „Kluci si napsali snad o všechno, o co si napsat jde, například o Formuli 1, zájezd na Jupiter, nový tablet, “ prozradil Slezáček. Pro svoji partnerku Žanetu vytvořil na ozdobě stříbrná srdíčka.Je to asi jediný útvar, který zvládnu vytvořit,“ dodal se smíchem.

Autor:

Kromě psaní miluji módu a především osobitý styl. Krásných žen je kolem nás spousta, ale jen z některých vyzařuje opravdový styl & charisma. Proto jsem se rozhodla psát inspirativní články pro web HerStyle.cz a zároveň skrz něj oslovovat známé tváře ze světa modelingu, sportu a showbyznysu. Svoji práci zakládám výhradně na pozitivním duchu, protože optimismus je základem úspěchu! :)

Co si myslíte vy? Dejte nám vědět!

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *