Místo, kde bydlí móda - články - módní poradna - rozhovory - zábava
Místo, kde bydlí móda - články - módní poradna - rozhovory - zábava

Velká módní show na zámku Sychrov – sobota 17. května 2015

1832

Venku je krásně a plno kulturních akcí lákají za navštívení. Kdo by rád spojil kulturu, pěkné počasí a módu v jedno, zítra bude mít velkou příležitost! Na zámku Sychrov v severních Čechách se uskuteční VELKÁ MÓDNÍ SHOW.

Velká módní show na zámku Sychrov

Velká módní show na zámku Sychrov, zdroj: meeschap.com

Na zámku Sychrov se 17. května od 14:30 do 17:30 hodin pořádá módní přehlídka s tématem „Z prádelníku našich předků od baroka až do poloviny 20. stol.“ Vstupné stojí 200,- Kč. Také se představí prodejní kolekce modelů od návrhářky Pavly Michalíkové – Meescha P., dále uvidíte prodejní kolekci skleněných šperků LIGLASS, mimo to se můžete poradit u Fashion therapy, kde vám pomohou sestavit návrh a realizaci outfitu přímo pro vás.

Model od návrhářky Pavli Michalíkové - značka MeeschaP.

Model od návrhářky Pavli Michalíkové – značka MeeschaP., zdroj: www.fler.cz

Zajímavá akce na zámku Sychrov stojí za to vidět, návštěvníci si mohou zakoupit prohlídkovou trasu a projít si krásný zámek s průvodcem nebo se zastavit u sokolnictví, za vidění stojí procházka rozkvetlým zámeckým parkem.

Šperky od značky LIGLASS

Šperky od značky LIGLASS, zdroj: www.firmy.cz

Zámek Sychrov

Novogotický zámek Sychrov, který kdysi sloužil jako rezidence původem francouzského rodu Rohanů, možná znáte už z pohádky Zlatovláska či Nesmrtelná teta. Zámecké pokoje jsou zařízeny původním nábytkem, obrazy a dalšími doplňky; většina místností také vyniká bohatou řezbářskou výzdobou. Zámek je veřejnosti zpřístupněn ve značném rozsahu, takže jeho prohlídka poskytne návštěvníkům naprosto dokonalou představu, jak se ve 2. polovině 19. století žilo na venkovském sídle bohaté šlechtické rodiny.

Autor:

Každého z nás obklopuje móda, aniž bychom si to někdy uvědomovali, necháváme se ovlivňovat jejím různorodým stylem, vytváříme jí nebo se jí inspirujeme. To z nás dělá jedinečné bytosti. S nadšením se zajímám o módní svět, design a grafiku a textilní technologii. Také kreativní tvorba, navrhování a umění naplňují můj život. I díky těmto zájmům jsem se dostala k psaní článků o módě, které si na webu HerStyle můžete přečíst.

Co si myslíte vy? Dejte nám vědět!

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *