Místo, kde bydlí móda - články - módní poradna - rozhovory - zábava
Místo, kde bydlí móda - články - módní poradna - rozhovory - zábava

Velká svatební show na zámku Lysice – neděle 31. května 2015

1812

Konec května se blíží!! A to by nebyl ten pravý májový měsíc, kdyby se neobjevila alespoň jedna velká módní akce spojená s láskou a romantikou. V neděli 31. května od 12 hodin se v romantické zámecké zahradě státního zámku Lysice se bude konat již 5. ročník Velké svatební show.

Svatební show na zámku Lysice

Svatební show na zámku Lysice, zdroj: www.kdykde.cz

Svatba je významným krokem v životě každého člověka. Aby i vaše svatba byla nezapomenutelná, je dobré věnovat pozornost detailům slavnostního dne. Oblíbeny jsou svatební obřady zámcích a hradech díky své středověké a romantické atmosféře. Nejen pro ty, kteří plánují svatbu, ale pro všechny co se o slavnostní den zajímají, je poslední neděle v květnu s velkou svatební show na zámku, jako stvořená. V krásném prostředí zámecké zahrady v Lysicích je připraven bohatý program. Letos se můžete také těšit na zajímavou show na koních v podání skupiny Štvanci.

Krásné kytice pro svatební den

Krásné kytice pro svatební den, zdroj: www.ladygregoryhotel.ie

Jihomoravský zámek Lysice nabídne v rozkvetlou neděli nejen módní přehlídky, ukázky slavnostního líčení a elegantních účesů, ale i floristiku – s nádhernými svatebními kyticemi a samozřejmě přehlídku svatebních šatů. Představí se tu nejnovější trendy letošní svatební sezóny. Prohlédnout si budete moct i různé varianty oznámení od nadčasových, klasických přes moderní až po netradiční. Najdete zde kontakty na fotografy a video kameramany, kteří profesionálně zdokumentují Váš velký den a vytvoří vám nádherné fotografie. Uvidíte ukázky svatebních tabulí vybraných hotelů a cateringových společností, cukroví a svatební koláčky s ochutnávkou.

Zámek Lysice na Moravě

Zámek Lysice na Moravě, zdroj: www.rodinnevylety.cz

Novinky svatebních šatů a pánských obleků

Novinky svatebních šatů a pánských obleků, zdroj: thecoconutexpress.net

Kdy: 31. května 2015 – neděle

Místo: Státní zámek Lysice, Zámecká 1, 679 71 Lysice

Nenechte si ujít úžasnou svatební show na zámku Lysice!!

Autor:

Každého z nás obklopuje móda, aniž bychom si to někdy uvědomovali, necháváme se ovlivňovat jejím různorodým stylem, vytváříme jí nebo se jí inspirujeme. To z nás dělá jedinečné bytosti. S nadšením se zajímám o módní svět, design a grafiku a textilní technologii. Také kreativní tvorba, navrhování a umění naplňují můj život. I díky těmto zájmům jsem se dostala k psaní článků o módě, které si na webu HerStyle můžete přečíst.

Co si myslíte vy? Dejte nám vědět!

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *