Místo, kde bydlí móda - články - módní poradna - rozhovory - zábava
Místo, kde bydlí móda - články - módní poradna - rozhovory - zábava

Velká událost! Prague Fashion Weekend 21. – 22. březen 2015

1920

Velké přípravy vrcholí, již za necelé dva týdny ovládne budovu Živnobanky v Praze sklo a módní přehlídky. Zde se budou o víkendu 21 – 22. března hostit módní kreace z cyklu přehlídek Mercedes Benz Prague Fashion Weekend. V této budově se bude poprvé konat jarní edice MBPFW. Velkou událost si prostě nemůžete nechat ujít!

Na přehlídce uvidíte i značku ODIVI

Na přehlídce uvidíte i značku ODIVI, zdroj: www.facebook.com/odivipage/photos

Pražský Fashion Weekend bude patřit šesti přehlídkách ve dvou dnech, kde se ukáže téměř dvacítka českých i slovenských tvůrců a módních značek. Těšit se můžete na módní značky Chatty, Pietro Filipi, návrhářku Kláru Nademlýnskou, Jakuba Polanky, tvůrčí trio LaFormela, Odivi a mnoho dalších.

Těšte se na modely od Jakuba Polanky

Těšte se na modely od Jakuba Polanky, zdroj: www.facebook.com/polankaRTW

Představí se i s novou kolekcí na jaro a léto 2015 značka PIETRO FILIPI

Představí se i s novou kolekcí na jaro a léto 2015 značka PIETRO FILIPI, zdroj: www.facebook.com/pietrofilipicom?fref=ts

Zajímavostí je, že Fashion Weekend ohlásil i novou studentskou soutěž pro rok 2015 pro všechny vysoké školy oděvního designu. Jedná se o úplně první soutěž, která zahrnuje všechny vysoké školy oděvního designu u nás v České republice a je zároveň historicky významnou přehlídkou nejtalentovanějších vysokoškoláků v oboru. Na konci června se vyberou tři finalisté, kteří během týdenního workshopu na konci léta vytvoří soutěžní model na dané téma. Finální modely budou následně předvedeny v rámci zářijového Fashion Weeku a vítěz získá možnost přehlídky na následující edici MBPFW.

La Formela s novou kolekcí na Fashion Weeku

La Formela s novou kolekcí na Fashion Weeku, zdroj: www.facebook.com/pages/LaFormela

ekají na Vás zajímavé přehlídky, mezi nimi i LaFormala

Čekají na Vás zajímavé přehlídky, mezi nimi i LaFormala, zdroj: www.facebook.com/pages/LaFormela

Autor:

Každého z nás obklopuje móda, aniž bychom si to někdy uvědomovali, necháváme se ovlivňovat jejím různorodým stylem, vytváříme jí nebo se jí inspirujeme. To z nás dělá jedinečné bytosti. S nadšením se zajímám o módní svět, design a grafiku a textilní technologii. Také kreativní tvorba, navrhování a umění naplňují můj život. I díky těmto zájmům jsem se dostala k psaní článků o módě, které si na webu HerStyle můžete přečíst.

Co si myslíte vy? Dejte nám vědět!

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *