Místo, kde bydlí móda - články - módní poradna - rozhovory - zábava
Místo, kde bydlí móda - články - módní poradna - rozhovory - zábava

Zpověď českých krásek! Mají rády muže „bez kalhot“?

2323

Uplynulo několik dní od chvíle, kdy byla do českých kin uvedena sexy podívaná v podobě amerického filmu Bez kalhot XXL! Premiéru pokračování hitu Bez kalhot plného svalnatých chlapů a pánského striptýzu si kromě nás nenechaly ujít ani známé ženské tváře – Monika Marešová, Aneta Vignerová a Monika Leová (viz foto, zdroj: Super.cz)

Neváhali jsme ani sekundu a v souvislosti s tímto „hot movie“ jsme jim položili 2 stejné otázky:

1) Už Ti udělal nějaký chlap striptýz?

2) Pokud ne, chtěla bys ho zažít?

Jak si s nimi tyto tři krásné dámy českého showbusinessu poradily? Posuďte samy!

Moderátorka & manželka Leoše Mareše Monika Marešová: No, neudělal! (smích) A popravdě o to ani moc nestojím. Samozřejmě v kině na tom plátně či v televizi to vypadá hezky, ale doma to opravdu mít nepotřebuji. (smích)

Miss České republiky 2009 Aneta Vignerová: Striptýz jsem nezažila a ani o to nestojím. Přijde mi to spíše trapné a je to tedy podle mě lepší pro holky než pro kluky. Pozice více svědčí ženám. Jsem ale stydlivka, tak bych si netroufla, ale nikdy neříkej nikdy. (smích)

Česká Miss Earth 2013 & moderátorka odpoledních zpráv TV Prima Monika Leová: Byla jsem na pánském striptýzu, ale moc mě to nenadchlo. Já obecně obdivuji, když se chlap umí hýbat, takže na kluky z filmu XXL se mi dobře dívalo. Mám ale štěstí, že můj chlap všechny tyhle kvality splňuje a nikam za tím chodit nemusím. 🙂

Ať už vnímáte pánský striptýz jakkoliv, jedno je jasné – pokud jste ještě tento film neviděly, mrkněte se na trailer či rovnou vezměte kamarádky a udělejte si parádní dámský večer. Rozhodně nebudete litovat! 🙂

Autor:

Kromě psaní miluji módu a především osobitý styl. Krásných žen je kolem nás spousta, ale jen z některých vyzařuje opravdový styl & charisma. Proto jsem se rozhodla psát inspirativní články pro web HerStyle.cz a zároveň skrz něj oslovovat známé tváře ze světa modelingu, sportu a showbyznysu. Svoji práci zakládám výhradně na pozitivním duchu, protože optimismus je základem úspěchu! :)

Co si myslíte vy? Dejte nám vědět!

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *