Místo, kde bydlí móda - články - módní poradna - rozhovory - zábava
Místo, kde bydlí móda - články - módní poradna - rozhovory - zábava

Zpověď finalistky MISS FACE č. 1 Andrey Žiačikové: Považuje se za „autokopku“?

5845

Přípravy na říjnové finále charitativní soutěže krásy Miss Face jsou v plném proudu! Proto nastává ideální čas k tomu, abychom si představili jednotlivé finalistky. První z nich je dívka se soutěžním číslem 1 Andrea Žiačiková!

Andrea Žiačiková očima naší redaktorky Šárky

Na Andreu jsem byla velmi zvědavá, jelikož jsem se o ní několikrát dočetla, že je velmi podobná Andree Verešové. Hned na první pohled mě zaujala svýma kočičíma očima, díky kterým si ji snadno zapamatujete. I když musela absolvovat rozhovor v pořadí jako první, zvládla ho na výbornou. Byla velmi milá, pokorná a komunikativní. Myslím si, že je to chytrá a velmi cílevědomá žena, protože je narozená ve znamení střelce a střelci si vždycky jdou za svým. Navíc má krásnou postavu i charisma, které zkrátka nepřehlédnete! 🙂

Rozhovor s Andreou bez jakékoliv korektury

Abychom vám co nejreálněji představili všechny letošní finalistky, rozhodli jsme publikovat naše setkání přesně tak, jak probíhalo. Můžete si tak udělat skutečně vlastní názor na to, která z dívek zvládla rozhovor nejlépe! 

Andrea Žiačiková Miss Face

Rozhovor probíhal v pražském Aquacentru Šutka. ©AP Fotostudio. Zdroj: Oficiální FB stránky Miss Face

Ahoj Andreo, nejdříve Tě poprosím, aby ses v krátkosti představila našim čtenářům…

Ahoj, jsem Andrea, je mi 19 let a jsem narozená ve znamení střelce, což tedy znamená v prosinci. Letos mi bude 20, takže se dostávám do věku, kdy jsem pořádně vyspělá. Jinak letos jsem maturovala a dál budu pokračovat na Vysoké učení technické, obor Fyzikální inženýrství a nanotechnologii u nás v Brně, kde jsem se také narodila a kde vyrůstám také celý svůj život. Co se mých koníčků týče, od malička jsem tancovala asi 10 let. Vystřídala jsem strašně moc stylů – dělala jsem něco ve stylu baletu, potom jsem dělala orientální tance, roztleskávačky apod. Ještě přemýšlím, že bych zkusila párový tanec nebo i různé samby, salzy a takové, klidně i jako jednotlivec.

A máš nějakého partnera vyhlídnutého na případný párový tanec, nebo to necháváš náhodě, jestli se někdo objeví?

No, uvidíme, nechávám to zatím spíš náhodě. 🙂

A jaký tanec Tě oslovil nejvíce?

Mně hodně přirostl k srdci orientální tanec a také se mi hodně líbí společenské latinsko-americké tance.

Dobře, přejděme dál. Další otázka pro Tebe je, proč ses přihlásila do Miss Face?

Já mám strašně ráda výzvy a velice mě soutěžení baví. Není to má první soutěž a uvidíme, jestli bude poslední nebo ne, to ještě zatím nevím, ale rozhodně se mi líbí hlavní myšlenka Miss Face, že vlastně krásné tváře pomáhají. To se mi velice líbí, že to není pouze nějaká bezduchá soutěž a také se mi líbí, že potom Taťána pomáhá holkám různě v modelingu a tak podobně. Tak třeba to přinese hezké ovoce. 🙂

A znala jsi Taťánu z dřívější doby, nebo si ji poznala až tady?

Neznala. Jako samozřejmě jsem ji znala z médií, ale osobně jsem se s ní neznala.

Jaké jsou Tvé dosavadní zkušenosti v modelingu?

No, já obcházím různé soutěže krásy, měla jsem i nějaké focení. Například jsem byla dvakrát fotit na Hvaru, kde se mi velice líbilo, poměrně mi to také pomohlo vytvořit portfolio. Šla jsem i několik přehlídek a hostesky.

Miss Face Andrea Žiačiková Martin Lukeš

Nádherná Andrea ve Hvaru by © Martin Lukeš. Zdroj: FB stránky Martina Lukeše

Přípravy na finále jsou již v plném proudu. Jak se připravuješ Ty osobně? Držíš třeba nějaké speciální diety nebo cvičíš více než obvykle?

Tak moje speciální dieta je tak tataráček s 5ti topinkami nebo svíčková a 4 knedlíky (smích), protože já mám trošku problém s udržováním zdravého jídelníčku. Samozřejmě se snažím jíst pravidelně, ale občas mi nějaká ta večeře ujede. Ale jinak jsem začala poměrně mnohem více cvičit než jsem zvyklá a doufám, že to dodržím až do finále. 🙂

A máš třeba ráda čokoládu a jiné sladkosti?

No, já úplně na sladké nejsem, ale v čem mám fakt problém, tak jsou chipsy, slané, maso, takže spíš to slanější. 🙂

Andrea Žiačiková Miss Face

Zdravě přidrzlá školačka – první myšlenka, která nás u této fotky by ©Petra Odrazilová napadne! Zdroj: Soukromý FB Andrey Žiačikové

To já jsem spíš na to sladké (smích). A co na Tvůj postup do samotného finále řekla Tvá rodina a Tví přátelé?

Samozřejmě mi pogratulovali, jsou rádi a doufám, že mě budou podporovat  i nadále.

Setkala ses i s nějakými negativními ohlasy?

No, jelikož jsem již říkala, že se v modelingu pohybuji déle, tak jsem se naučila tyhle ošklivé věci a negativa nijak nevnímat. Určitě někde byly, určitě jsem slyšela, že „ta zase někam vlezla“ a podobně,  ale já už to neřeším, je to každého názor.

Letošní ročník je opravdu velmi silný. Když by se Ti nepodařilo získat titul Miss Face 2015, komu ze zbylých 9ti finalistek bys nejvíce přála vítězství a proč?

To zatím takhle nemohu říct, protože já se hodně u lidí dívám na charisma a na to, jací jsou nejen na povrchu, ale také uvnitř, a jelikož se s holkami zatím tak dobře neznám, tak zatím ještě nemůžu říct. Tak uvidíme, třeba po Turecku  se někdo najde. 🙂

Andrea Žiačiková Miss Face Petra Kropáčová

Andrea Žiačiková v něžném podání by ©Petra Kropáčová. Zdroj: FB stránky fotografky Petry Kropáčové

Co se Ti spontánně vybaví v mysli, když se řekne Taťána Makarenko?

Vybaví se mi krásná ženská! 🙂

Zaregistrovala jsem, že Tě v několika článcích přirovnali k dvojnici Andrey Verešové. Mně osobně přijdeš podobná spíše Kristen Stewart, představitelce Belly z Twillightu. Co si o tom myslíš?

Přiznám se, že jsem slyšela už i jiné osobnosti, třeba Rihannu. Jednou nebo dvakrát jsem slyšela i Angelinu Jolie, což teda úplně nevím (smích), to je trošičku možná mimo, ale toto vše mi každopádně lichotí, jelikož to jsou všechny krásné ženy. Ale já doufám, že nebudu pořád jenom něčí kopie a budu originál.

Ale je to skutečně pravda, že jsi té Rihanně podobná, když se na Tebe tak dívám… (smích)

(smích) No, možná, když bych se trošičku ještě opálila… (smích)

Poslední otázka pro Tebe – Koukáš na to, jaké má chlap auto?

Jelikož jsem necelé 2 roky chodila s přítelem, který auto neměl, tak to priorita není. 🙂

Andrea Žiačiková Miss Face

Andrea umí být i neskutečně sexy! ©Klara Kornfeld. Zdroj: Soukromý FB Andrey Žiačikové

Děkujeme sympatické Andree za velmi povedený rozhovor a přejeme ve finále hodně štěstí! 🙂

Autor:

Kromě psaní miluji módu a především osobitý styl. Krásných žen je kolem nás spousta, ale jen z některých vyzařuje opravdový styl & charisma. Proto jsem se rozhodla psát inspirativní články pro web HerStyle.cz a zároveň skrz něj oslovovat známé tváře ze světa modelingu, sportu a showbyznysu. Svoji práci zakládám výhradně na pozitivním duchu, protože optimismus je základem úspěchu! :)

Co si myslíte vy? Dejte nám vědět!

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *