Místo, kde bydlí móda - články - módní poradna - rozhovory - zábava
Místo, kde bydlí móda - články - módní poradna - rozhovory - zábava

Zpověď finalistky MISS FACE č. 2 Nicoly Bechyňové: Jak se jí žije s fotbalistou?

10676

Letošní ročník soutěže Miss Face nabízí atraktivní podívanou! Po krásné finalistce č. 1 Andree Žiačikové vám představujeme další půvabnou dívku se soutěžním číslem 2 Nicolu Bechyňovou!

Nicola Bechyňová pohledem naší redaktorky Šárky

Nicola je snědý typ s drobnou postavou a mně osobně přijdou takové ženy nejatraktivnější! Navíc se umí skvěle oblékat, což považuji v této branži také za nezbytnou součást. Během rozhovoru z ní vyzařovalo zdravé sebevědomí, působila na mě jako velmi ambiciózní slečna, která se snaží dosáhnout stále vyšších cílů. I přesto, že má za partnera profesionálního fotbalistu, není povoláním přítelkyně a snaží se sama budovat svoji kariéru, za což jí určitě dávám „palec nahoru“! 🙂

Jak probíhalo osobní setkání s Nicolou?

Abyste si mohli co nejlépe udělat představu o tom, jaké komunikační schopnosti jednotlivé finalistky mají, představujeme vám interview s Nicolou Bechyňovou opět s minimální korekturou! 🙂

Nicola Bechyňová Miss Face

Setkání s Nicolou proběhlo v pražském Aquacentru Šutka. ©AP Fotostudio. Zdroj: Oficiální FB stránky Miss Face

Ahoj Nikčo, nejdříve se, prosím, představ našim čtenářům..

Ahoj, jmenuji se Nicola Bechyňová, je mi 20 let. V současné době mám přerušenou vysokou školu a dělám modeling. V dřívější době jsem se tomu věnovala hodně, že jsem jezdila do zahraničí třeba na 2 nebo 3 měsíce, ale teď už se tomu tolik nevěnuji. A právě díky Miss Face bych se chtěla začít věnovat modelingu u nás.

A jaké jsou Tvé koníčky?

Tak moje koníčky jsou určitě veškerý sport, cestování a vaření i pečení.

Kde jsi například byla?

Byla jsem dvakrát v Číně, třikrát v Tokyu a jednou na Thaiwanu po dobu 2 nebo 3 měsíců, takže dlouhá doba.

A kde se Ti líbilo nejvíce?

Určitě v Tokyu. Lidi si řeknou, že všude je to stejné, protože jsou všichni šikmoocí (smích), ale určitě to není stejné a v Tokyu jsou hrozně přátelští a milí lidé. Úplně tam miluji to prostředí a všechno.

Chystáš se tam někdy znovu?

Určitě ano. Chtěla bych tam vzít svoji rodinu, aby také poznala něco jiného. 🙂

Nicola Bechyňová Tokyo Miss Face

Neupravené fotky, které vznikly v roce 2012 během Nicoly pobytu v Tokyu. Zdroj: Soukromý FB Nicoly Bechyňové

Další otázka pro Tebe – Proč ses přihlásila do Miss Face?

Jak jsem již zmínila, tak bych chtěla více pracovat v České republice, ale určitě jsem šla do Miss Face i kvůli tomu, že se odlišuje od jiných soutěží. Myslím si, že má super vedení a také se mi líbí charita, že vlastně pomáhá dětem.

A Taťánu jsi znala už z dřívějška, nebo jsi ji poznala osobně až v rámci této soutěže?

Osobně až v rámci soutěže.

Jaké jsou Tvé dosavadní úspěchy v modelingu? Už jsi to tady trochu nakousla, ale zkus to ještě přiblížit…

Tak určitě jsem fotila různé kampaně, které mi daly hodně a posunuly mě i o něco dál. Kdybych to řekla vám, tak asi nebudete vědět, ale třeba jsem dělala velikou kampaň pro japonskou kosmetiku, která se jmenuje Shu Uemura nebo jsem dělala doublerku Mirandě Kerr z Victoria´s Secret v Tokyu, když dělala kampaň na ice tea, a byl to asi zatím můj největší dosavadní úspěch. 🙂

Nicola Bechyňová

Nicola bez úprav a make upu během focení v Tokyu 2012. Zdroj: Soukromý FB Nicoly Bechyňové

Přípravy na finále jsou v plném proudu a já bych se Tě chtěla zeptat, jak Ty osobně se na něj připravuješ? Držíš nějaké diety nebo třeba cvičíš více než obvykle?

Tak já cvičím hodně a hlavně proto, že mě to baví. Samozřejmě např. před soutěží se určitě zaměřuji na jídelníček, ale zatím to nijak neřeším, protože je léto, tak si užívám grilování s kamarády, s rodinou.

A co řekla rodina a přátelé na Tvůj postup do finálové 10ky?

Tak jsou určitě rádi, protože moje rodina mě vždycky podporovala jak v modelingu, tak ve všem. A přítel to samé, ten je také rád, že jsem postoupila.

Setkala ses i s nějakými negativními ohlasy?

Tak s Miss Face asi zatím ne, ale samozřejmě jsem někdy slyšela něco, co se povídalo. Ale já jsem já a lidi, co mě znají, vědí, jaká jsem, a to mi stačí.

Nicola Bechyňová Miss Face

Nebezpečně svůdná Nicola by ©Milan Žovín. Zdroj: Soukromý FB Nicoly Bechyňové

Teď tu mám trošku záludnější otázku. Když by se Ti nepodařilo Miss Face vyhrát, komu ze zbylých 9ti finalistek bys výhru přála nejvíce a proč?

Tak zatím holky moc neznám, takže neznám jejich povahy a charakter. Ale vzhledově mám asi favoritku, ale nechám se překvapit, třeba se to ještě změní.

A prozradíš nám ji?

Neprozradím! (smích)

Ty už nějakou dobu chodíš s fotbalistou Ondřejem Petrákem, který se objevil také na ME do 21 let. Povíš nám, jaké je to mít doma fotbalistu?

Tak já si myslím, že každý fotbalista je úplně jiný, ale tak je to sportovec a to je super. Já mám ráda sportovce, takže my děláme sport společně, ale občas jsme také líní (smích), takže jsem spokojená.

Takže to není náhoda, že dělá fotbal?

No, nevyhledávám je. Byla to náhoda, že jsme se spolu dali dohromady a já jsem za to ráda, už jsme spolu rok a půl a je to nejúžasnější kluk, kterého jsem zatím potkala.

On hraje někde v Německu, tak jak to tedy máte ten vztah, když on je tam a Ty v Česku?

Hraje v Norimberku (pozn. redakce: německy Nürnberg). A já se přiznám, že jsem tam s ním skoro pořád. My jsme spolu skoro pořád od té doby, co jsme se poznali, máme spolu pejska, podporuji ho a on podporuje mě.

Nicola Bechyňová Ondřej Petrák

Zamilovaná Nicola tvoří s Ondřejem Petrákem velmi atraktivní pár. Zdroj: Soukromý Instagram Nicoly Bechyňové

Děkujeme půvabné Nicole za poskytnutý rozhovor a ve finálový večer budeme držet palce! 🙂

Autor:

Kromě psaní miluji módu a především osobitý styl. Krásných žen je kolem nás spousta, ale jen z některých vyzařuje opravdový styl & charisma. Proto jsem se rozhodla psát inspirativní články pro web HerStyle.cz a zároveň skrz něj oslovovat známé tváře ze světa modelingu, sportu a showbyznysu. Svoji práci zakládám výhradně na pozitivním duchu, protože optimismus je základem úspěchu! :)

Co si myslíte vy? Dejte nám vědět!

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *