Místo, kde bydlí móda - články - módní poradna - rozhovory - zábava
Místo, kde bydlí móda - články - módní poradna - rozhovory - zábava

Zpověď finalistky MISS FACE č. 3 Moniky Vaculíkové: Za kolik by se nechala obarvit na černo?

5227

Porota soutěže Miss Face to opravdu nebude mít vůbec lehké, a to jsme teprve u čísla 3! Aneb po Andree Žiačikové a Nicole Bechyňové vám představujeme další finalistku a zároveň první blondýnu Moniku Vaculíkovou! 

Monika Vaculíková očima naší redaktorky Šárky

I přesto, že má Monika za sebou již několik úspěchů z různých soutěží krásy, zůstává nohama na zemi a jde si za svým, aniž by na sebe musela jakkoliv upozorňovat. Během našeho rozhovoru odpovídala na mé otázky plynule a zcela přirozeně. I přesto, že na první dojem může působit jako křehká a nevinná panenka, tak ve skutečnosti je to zdravě sebevědomá žena, která se jen tak ničeho nezalekne! 🙂

Rozhovor s Monikou Vaculíkovou pro HerStyle.cz

Abychom zachovali maximální autenticitu, představujeme vám rozhovor s finalistkou č. 3 opět s minimální korekturou:

Miss Face Monika Vaculíková

Setkání s Monikou proběhlo v pražském Aquacentru Šutka. ©AP Fotostudio. Zdroj: Oficiální FB stránky Miss Face

Ahoj Moni, nejdříve nám prozraď něco zajímavého o sobě… 🙂

Ahoj, jmenuji se Monika Vaculíková, je mi 24 let. Narodila jsem se v Bruntále, kde už v současné době nežiji, protože studuji v Olomouci, takže tam trávím většinu svého času. Samozřejmě kvůli práci neustále cestuji jak po České republice, tak v zahraničí, a modeling je právě i má záliba. Dále také tancuji, věnuji se tvůrčímu psaní, mám ráda cestování, sporty, četbu….. Takže asi jako každá jiná holka a jednoduše mě baví život! 🙂

A tancuješ aktivně v nějakém kroužku nebo jen tak někde na zábavě?

Tak tanci jsem se dříve profesionálně věnovala, vlastně už od svých 4 let. A teď už jen pro zlepšení nálady, to na mě vždycky funguje! 🙂

Romana Marková Monika Vaculíková Miss Face

Co na to říct? Snad jen dokonalost sama! ©Romana Marková. Zdroj: Soukromý FB Moniky Vaculíkové

Proč ses přihlásila do Miss Face? Co byl Tvůj hlavní důvod?

Hlavní důvod… Mě celkově zaujala ta myšlenka a je to, myslím, perspektivně se rozvíjející soutěž tady v České republice, takže mě to zaujalo. Mám mezi finalistkami i kamarádky, takže si myslím, že si to finále i užijeme. A samozřejmě si myslím, že mi to dá nové zkušenosti, přátele a všechno, celkově mi to může pomoct.

Takže věříš tomu, že si tady můžeš najít opravdovou kamarádku? Že to není jen taková ta povrchnost „kamarádky na oko, ale jinak soupeřky“?

Věřím tomu, mám s tím dokonce již zkušenosti, a navíc jsou ve finále finalistky, které znám již delší dobu, takže se toho vůbec nebojím. Já si myslím, že naopak si to užijeme, všechny holky se těší jak na finále, tak na soustředění, takže si myslím, že budeme dobrá parta.

Tak snad vám to vydrží, to bych vám přála! 🙂 Jaké jsou Tvé dosavadní úspěchy v modelingu? Vyzdvihni nějaké větší…

Tak modelingu se věnuji od svých 14 let. Za svůj největší úspěch zatím považuji asi natáčení reklam s Jonase Akerlundem, který natáčí videoklipy např. Madonně nebo Rihanně, takže to byla pro mě velká zkušenost, která mi hodně dala. Bylo to natáčení intenzivní a samozřejmě mám také zkušenosti ze soutěží Miss – Miss léto, Miss Praha…. A mezi můj největší úspěch patří titul I. vicemiss na mezinárodní soutěži Princess of Miss World.

Monika Vaculíková Miss Face

Monika vypadá úžasně i na přehlídkovém mole. © Jiří Gabriel. Zdroj: Soukromý FB Moniky Vaculíkové

Dále se Tě chci zeptat na Tvé osobní přípravy na finále – jestli držíš nějaké speciální diety, nebo chodíš do fitka více než obvykle?

Já si myslím, že ty největší přípravy nás teprve čekají, takže už pomalu začínám, ale samozřejmě potom začnu intenzivně cvičit, budu na sobě pracovat… Chtěla bych se zbavit takové té nervozity a užít si to!

A jak konkrétně budeš cvičit?

Mám ráda bosu, mám ráda i klasickou jógu, takže třeba nějaké takové skupinové lekce, protože mě nebaví se trápit v posilovně sama.

Co na Tvůj postup do TOP 10ky řekla Tvá rodina a přátelé?

Všichni jsou rádi. Já mám štěstí, že mám od malička velkou podporu, takže všichni jsou nadšení, určitě se těší a přijedou se podívat na finále a budou mi fandit.

Setkala ses také s nějakými negativními ohlasy? Myslím tím nějakou kritiku nebo třeba pomluvy za zády …

Zatím asi opravdu ne, já nejsem zrovna typ člověka, který by to nějak rozhlašoval nebo hned o tom všude mluvil, takže pokud se vyloženě o to člověk nezajímá, tak o tom asi ani neví. A přátelé mi drží palce, takže z této strany opravdu nic nehrozí.

Letošní ročník je opravdu velmi silný. Pokud by se Ti nepodařilo vyhrát, komu ze zbylých 9ti finalistek bys nejvíce přála vítězství a proč?

Já asi nedokážu říct jedno jméno, protože jak jsi říkala, tak letošní ročník je opravdu velmi silný, takže si na tom prvním místě dokážu přestavit opravdu jakoukoliv finalistku, takže přeji to všem.

igor adler

Půvabná Monika ve spolupráci s fotografem ©Igor Adler. Zdroj: Soukromý FB Moniky Vaculíkové

Předpokládám, že jsi blondýnka od přírody. Kdyby Ti někdo nabídl filmovou roli za vysoký honorář, ale podmínkou by bylo obarvit se na černo, šla bys do toho?

Já bych řekla, že s tímto vůbec nemám problém, protože bych se třeba jednou ráda věnovala herectví nebo jak už jsem řekla, tak reklamám, tak bych do toho klidně šla. Mám ráda změny, takže by mě asi dlouho nemusel přemlouvat! 🙂

Super! A kolik by sis řekla? (smích)

(smích) To by musela být nějaká konkrétní nabídka…

A tak řekni alespoň minimum, pod které bys nešla?

Asi si to opravdu nechám pro sebe (smích).

Dobře, nebudu Tě tedy trápit. Ty jsi mi tu jmenovala různé Miss, ale vůbec jsem tam nezaregistrovala zmínku o České Miss. Tobě je 24 a to je hranice, kdy už se do České Miss přihlásit nemůžeš. Nemrzí  Tě, že jsi to doslova prošvihla?

Tak já jsem to vždycky prošvihla z nějakého důležitého důvodu – buď jsem měla maturitu, nebo jsem byla v zahraničí, takže to nějak nevyšlo, ale myslím si, že toho nelituji. Je spoustu jiných příležitostí v životě, takže já to beru tak, že je to osud. Je to tak, jak to mělo být a určitě se prosadím v něčem jiném, pokud budu chtít! 🙂

Monika Vaculíková Miss Face Alice Abraham

Dokonalá Monika by © Alice Abraham. Zdroj: Soukromý FB Moniky Vaculíkové

Děkujeme sympatické Monice za hezký rozhovor a přejeme ve finále hodně štěstí! 🙂

Autor:

Kromě psaní miluji módu a především osobitý styl. Krásných žen je kolem nás spousta, ale jen z některých vyzařuje opravdový styl & charisma. Proto jsem se rozhodla psát inspirativní články pro web HerStyle.cz a zároveň skrz něj oslovovat známé tváře ze světa modelingu, sportu a showbyznysu. Svoji práci zakládám výhradně na pozitivním duchu, protože optimismus je základem úspěchu! :)

Co si myslíte vy? Dejte nám vědět!

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *