Místo, kde bydlí móda - články - módní poradna - rozhovory - zábava
Místo, kde bydlí móda - články - módní poradna - rozhovory - zábava

Kabelky O bag pohledem Nikoly Buranské: Líbí se mi jejich skvělý nadčasový design!

České Miss Earth 2014 Nikole Buranské jsme stále v patách! Tentokrát nám neunikla informace, že spolupracuje s českými dodavateli kabelek O bag, jež navrhl talentovaný designér Emanuele Magenta a které jsou doslova hitem italské značky Fullspot!

Tato značka je známá především díky unisexovým hodinkám ze silikonu O clock, které jsou vyrobeny ve stejně kreativním a nadčasovém duchu jako O bagy. Další podstatné informace o těchto kabelkách za nás řekla moravská kráska Nikola Buranská v rozhovoru pro HerStyle:

Kabelky O bag – co nám o nich prozradila Nikola Buranská?

Nikola Buranská Tereza Budková

Nikol propagovala O bagy na Matějské pouti společně s I. českou vicemiss 2009 Terezou Budkovou. Zdroj: Soukromý FB Terezy Budkové

Nikčo, před několika dny se k nám dostala zpráva, že spolupracuješ s českými dodavateli kabelek O bag. Co Tě vedlo k tomuto rozhodnutí?

Tyto kabelky mají především moderní a nadčasový design, který se hodí k mnoha příležitostem i outfitům. Ať už vyrazíte na pláž či do města, O bag vám jednoznačně dodá styl. Navíc si myslím, že u nás v Česku se o těchto kabelkách zatím moc neví. Například v Liberci je TOP Brands jediným butikem, kde se dají O bagy sehnat.

Doporučila bys tedy tyto italské kabelky všem dívkám a ženám?

Určitě! Největší výhodou je jejich variabilita. Můžete si samy vybrat barvu, tělo, vnitřní výplň i ucha. Na výběr máte tři druhy držadel – provazová, kožená či ze syntetické kůže. Takže když si např. dvě kamarádky pořídí kabelky O bag, mohou si je mezi sebou krásně kombinovat. Jeden týden může mít jedna kožené ucho a druhý týden provazové, což je super! Provazy se netřepí a hezky drží, protože se utahují speciálními kryty. Kožená ucha jsou naopak vyrobena z kvalitní italské kůže, takže se absolutně nemusíte bát. Navíc si můžete vybrat také mezi prostornějšími či menšími kabelkami. Zkrátka je to velmi variabilní kabelka pro všechny věkové generace.

O bag Fullspot

Která z těchto barviček vás zaujala nejvíce? Nám se líbí všechny! Zdroj: Oficiální FB Obag.cz

K jakým outfitům a příležitostem bys O bagy určitě zvolila?

Výborně se hodí přes den do města, ideální jsou také na léto. Já osobně mám v plánu si ji vzít s sebou na dovolenou k moři, protože je voděodolná. Nejdříve jsem se bála světlých barviček, ale dá se skvěle omýt, takže s ní nejsou vůbec žádné problémy, co se týče údržby. Ale na večer bych si ji asi nevzala.

Jaká je jejich cenová dostupnost?

Cenová dostupnost je přiměřená (pozn. redakce: cca 1500 – 3000 Kč), může si ji dovolit každá moderní žena.

Svoji kabelku O bag sis navrhla sama, nebo sis vybrala již hotovou kombinaci?

Navrhla jsem si ji sama. Nejdříve jsem se bála, aby se mi hodila ke všemu, proto jsem zvolila bílou s lany. Určitě ale nezůstanu u jednoho kousku a tentokrát půjdu do barevné kombinace, protože ta dokáže krásně rozzářit outfit. Musím říct, že jsem si všechny nabízené barvičky opravdu zamilovala!

O bag Pinterest

Kabelky O bag na Pinterestu. Zdroj: www.pinterest.com

Teď ještě pár otázek z Tvého soukromí. 21. dubna jsi oslavila své 23. narozeniny. Jaké byly narozeninové oslavy? Co hezkého jsi dostala? 🙂

Slavila jsem je jako každý rok – tedy s rodinou a přáteli. Mám ráda oslavy narozenin a ráda je pořádám i pro někoho jiného. Své narozeniny neslavím z toho důvodu, že dostanu od ostatních „veledary“, ale zejména proto, že mohu vidět všechny blízké a známé po delší době, neboť jsem časové vytížená. Hlavně já nevyžaduji dárky, ať mi každý dá, co chce, a naopak mě potěší maličkost, protože vím, že je od srdce. Takže asi tak. 🙂

Viděli jsme na Tvém oficiálním Instagramu také novou fotku s Tvojí maminkou a musíme uznat, že vypadá jako Tvoje starší sestra! 🙂 Řekneš nám něco o ní?

Maminka, to je můj anděl, můj nejlepší kamarád. Mám v ní obrovskou podporu, je to zlatý člověk, který mě naučil spoustu věcí. A co se týče jejího vzhledu, tak vypadá skvěle a nejsou v tom žádné fígle v podobě chirurgů či „superdrahých“ krémů. Pro ni je důležité, aby byla šťastná a pozitivně naladěná nejen ona, ale také lidé v jejím okolí. Mám ji strašně ráda, pomohla mi v mnoha věcech a já se neustále snažím o to, aby byla na mě pyšná! 🙂

Nikola Buranská maminka

Nikol se svoji neméně krásnou maminkou. Zdroj: Oficiální Instagram Nikoly Buranské

Děkujeme Nikol za opět skvělý rozhovor a již nyní se těšíme na další milou spolupráci!

A co vy, milé dámy? Jak se vám O bagy líbí? Zajímá nás váš názor, takže neváhejte a podělte se s o něj také s námi! 🙂 Nezapomeňte se podívat také na oficiální české stránky www.obag.cz, kde naleznete velmi pestrou nabídku O bagů. Můžete si zde také samy nakombinovat O bagy tak, aby ve vašich očích byly naprosto dokonalé. Tak hurá do toho!:-)

· · · · · ·

Kromě psaní miluji módu a především osobitý styl. Krásných žen je kolem nás spousta, ale jen z některých vyzařuje opravdový styl & charisma. Proto jsem se rozhodla psát inspirativní články pro web HerStyle.cz a zároveň skrz něj oslovovat známé tváře ze světa modelingu, sportu a showbyznysu. Svoji práci zakládám výhradně na pozitivním duchu, protože optimismus je základem úspěchu! :)

Co si myslíte vy? Dejte nám vědět!

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *