Místo, kde bydlí móda - články - módní poradna - rozhovory - zábava
Místo, kde bydlí móda - články - módní poradna - rozhovory - zábava

Sarah Jessica Parker, Rihanna a spol. navrhly pro Fendi své vlastní „3 Baguette Bags“

Zpráva, která obletěla celý módní svět! Italský luxusní módní dům Fendi vybral 5 známých ženských tváří, které měly jediný úkol – navrhnout vlastní modely „3Baguette Bags“, které budou představeny 13. února 2015 během koktejlové party v NYC a poté vydraženy na charitu. Mezi tyto zvolené celebrity patří známá americká herečka a producentka Sarah Jessica Parker, britská modelka Jourdan Dunn, americká módní blogerka Leandra Medine, americká herečka a komička Rachel Feinstein a barbadoská zpěvačka Rihanna.

Ředitel Fendi, Piero Beccari, nazval tento projekt jako „oslavu ženství“ a dodal, že každá z vybraných hvězd měla absolutně „volnou ruku“ během navrhování svého vlastního designu kabelky. Všech 5 modelů „3Baguette“ bude představeno během slavnostního otevření „Fendi flagship store“ na newyorské Madison Avenue. Výtěžek z těchto kabelek poputuje na různé charitativní organizace.

fendi kabelky

Zleva: Sarah Jessica Parker, Jourdan Dunn, Leandra Medine, Rachel Feinstein a Rihanna. Zdroj: www.dailymail.co.uk

Pár slov o Fendi

Italská módní společnost Fendi, proslavená zejména svými luxusními kožešinami, byla založena manželi Annou a Edoardem Fendi v Římě v roce 1925. Mezi její nejznámější osobnosti patří bezesporu kreativní ředitel kožešin, Karl Lagerfeld, který je zároveň hlavním návrhářem francouzského módního domu Chanel.

Karl Lagerfeld Fendi

Nepřehlédnutelný Karl Lagerfeld pracuje pro Fendi od roku 1965. Zdroj: www.popsugar.com

Sláva značky Fendi je také zásluhou vnučky Marie Silvie Venturini Fendi, jež v roce 1997 uvedla na trh proslulou kabelku „Baguette“. Nyní působí ve Fendi převážně jako návrhářka doplňků a pánských oděvů.

„Baguette“ vs. „3Baguette“

Kabelka 3Baguette by Fendi je inovovanou verzí již zmíněného modelu Baguette, který byl velmi populární zejména na konci 90. let a zároveň patřil do prvních tzv. „It Bags“ – tedy luxusních kabelek, které musíte mít za každou cenu.

 Baguette vs 3Baguette

Model „Baguette“ (vlevo) vs „3Baguette“ (vpravo). Zdroj: www.fendi.com

Tato malá „must-have“ klasika se proslavila zejména díky seriálu Sex ve městě na rameni newyorské sloupařky a shopaholičky Carrie Bradshaw, kterou ztvárnila Sarah Jessica Parker. Carrie vždy investovala nejvíce peněz do svého šatníku a kromě bot od Manola Blahnika milovala právě tuto mini kabelku od Fendiho.

 Carrie Bradshaw kabelky

Carrie Bradshaw (SJP) se svojí milovanou Baguette Bag by Fendi. Zdroj: www.dailymail.co.uk

Vyčkejte na odhalení těchto „The 5 3Baguette Bags“!

Jak již bylo řečeno – 13.únor 2015 je den D, kdy budou tyto kabelky představeny na Madison Avenue. Pokud jste s námi plné zvědavosti a napjaté nedočkavosti, zkuste již nyní „čekovat“ aukční web těchto „The 5 3Baguette Bags“(3baguetteauction.fendi.com), který bude aktivní na konci ledna. I my vám ihned po jejich odhalení poskytneme ty nejžhavější informace, takže se máte rozhodně na co těšit! 🙂

EDIT: objevte „The 5 3Baguette Bags“ v našem článku ZDE.

· · · · ·

Kromě psaní miluji módu a především osobitý styl. Krásných žen je kolem nás spousta, ale jen z některých vyzařuje opravdový styl & charisma. Proto jsem se rozhodla psát inspirativní články pro web HerStyle.cz a zároveň skrz něj oslovovat známé tváře ze světa modelingu, sportu a showbyznysu. Svoji práci zakládám výhradně na pozitivním duchu, protože optimismus je základem úspěchu! :)

Co si myslíte vy? Dejte nám vědět!

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *