Místo, kde bydlí móda - články - módní poradna - rozhovory - zábava
Místo, kde bydlí móda - články - módní poradna - rozhovory - zábava

Trendy kabelky pro podzim a zimu 2014/2015

Srpen ještě pořád trvá, ale podzim se mílovými kroky blíží a nemilosrdné přesýpací hodiny odsypávají zrníčka písku namísto vteřin, minut a celých dnů odpočítává poslední dny léta. Čas ukrajuje z léta velké krajíce, ale s nepříjemnými chladnými měsíci přichází i příjemná záležitost, kterou představují nové módní trendy pro nadcházející sezónu. A co je největší závislostí ženy? Kabelky! Jaké jsou nejnovější trendy v kabelkách pro podzim a zimu 2014?

Kdo z vás si dokáže představit ženu bez kabelky? Asi málokdo. K ženě prostě kabelka neodmyslitelně patří a hlavně jí sluší. Ať už máte oblíbenou značku nebo oblíbený typ kabelky, nebo kupujete kabelky podle nejnovějších trendů a podle toho, co vám zrovna padne do oka, můžete se nechat inspirovat kabelkovými trendy, které nám přináší nadcházející sezóna podzim/zima 2014/2015.

Odstíny, které podzimu a zimě sluší, aneb trendy kabelky podzim/zima 2014/2015

Jednotlivé sezóny jsou specifické barvami, které danému ročnímu období sluší. Jaru sluší živé barvičky, které rozzáří jak ženu, tak celý svět, který ji obklopuje. Léto vypadá nejlépe v pastelkách a květinových vzorech. Podzimu i zimě sluší syté barvy, plné, živé a vášnivé, dalo by se říci zemité a vinné barvy. A zimě bych doporučovala studené odstíny jakýchkoli barev.

Trendy barvy pro kabelky podzim 2014

Letošní podzimní sezóna nijak nevybočuje z tradičních barev. Módní přehlídková mola přinášející podzimní trendy mezi kabelkami se prohýbala pod odstíny sytě červených, žluto-oranžových, olivově zelených a hnědých. Podzim vždy volí barvy barevných podzimních listů padajících a snášejících se ze stromů.

Žlutá kabelka podzim 2014

Žlutá kabelka značky Dior, trendy barva na podzim 2014. © Zdroj: www.glamour.com

Zelená kabelka, trendy barva na podzim 2014

Zelená kabelka, trendy barva na podzim 2014. © Zdroj: www.glamour.com

Červená kabelka, trendy barva na podzim 2014

Červená kabelka, trendy barva na podzim 2014. © Zdroj: www.glamour.com

Trendy barvy pro kabelky zima 2014 2015

Zimním kabelkám sluší studené tóny, jako jsou modrá, fialová a vínová, volit můžete i odstíny šedé, stříbřité, smetanové či bílé. Jakákoli barva připomínající něžné vločky sněhu a ojíněné kouzlo mrazu a jinovatky bude vám i vaší kabelce v zimě slušet.

Šedá kabelka, trendy barva pro zimu 2014

Šedá kabelka, trendy barva pro zimu 2014. © Zdroj: www.glamour.com

Vzory, které vykreslí trendy kabelky pro podzim/zimu 2014/2015

Pro podzimní a zimní sezóny se více hodí abstraktní tvary a vzory, které neevokují kontext života a energie jara a léta. Stejně tak nadcházející sezóna přináší vzory připomínající abstraktní umělecká díla světoznámých malířů, ledové květiny, které maluje mrazík svým ledovým prstem na okenní tabule domovních skel a geometrické tvary, které nikdy nezevšední a sluší každému ročnímu období.

I když je taška vzorovaná, měla by se stejně řídit barevnými pravidly trendů pro podzim a zimu 2014/2015.

Trendy vzory po kabelky pro podzim/zimu 2014/2015

Trendy vzory pro kabelky – podzim zima 2014/2015. © Zdroj: www.elle.com

 Trendy kabelky podzim zimu 2014 2015.

Trendy vzory pro kabelky pro podzim/zimu 2014/2015. © Zdroj: www.glamour.com

Trendy vzor kabelky podzim zima 2014/15

Trendy vzor pro kabelky – sezóna podzim/zima 2014/2015. © Zdroj: www.elle.com

Jak velká by měla být kabelka pro podzim a zimu 2014/2015?

Říká se, že na velikosti nezáleží, ale u ženské kabelky je tomu jinak. Na velikosti ženské kabelky totiž záleží. Různá velikost zdůrazňuje a podtrhuje různé přednosti našeho těla. A nejen různé typy postav si vyžadují různé typy a velikosti kabelek, ale i různé příležitosti vyžadují různé velikosti kabelek, a tak i podzimní sezóna přináší všechny velikosti kabelek. V módě budou malé, střední i velké kabelky. Nejen různých velikostí, ale i různých tvarů. Záleží tedy jen na vašem vkusu a množství věcí, které s sebou potřebujete nosit.

Malá kabelka, trendy barva podzim/zima 2014 2015

Malá kabelka, trendy barva pro podzim a zimu 2014/2015. © Zdroj: www.elle.com

Velké kabelky podzim/zima 2014/2015

Velké kabelky, trendy kabelky pro podzim/zimu 2014/2015. © Zdroj: www.glamour.com

Specialitky a novinky v trendech mezi kabelkami pro podzim/zimu 2014/2015

Na závěr vám přinášíme pár tipů, s kterými letos na podzim a v zimě určitě nešlápnete vedle, naopak s nimi uděláte díru do světa.

Jedním z největších hitů nadcházející sezóny je řetízkový pásek kabelek jako ze starých časů, dvacátých až padesátých let. Nezáleží na tom, že nenosíte kabelku přes rameno, ale v dlani jako psaníčko. Letos vám bude slušet kabelka s řetízkem, který budete mít ležérně stočený v dlani.

A druhou specialitou letošní sezóny jsou vzory hadí kůže, lesklé a matné, odrážející vaše sny a přání. Nemusíte se bát, že by kvůli vaší kabelce zemřel nevinný had nebo krokodýl. Sehnat můžete i věrohodnou imitaci.

Kabelka s řetízkovým páskem, trendy kabelky pro podzim/zimu 2014/2015

Kabelka s řetízkovým páskem, trendy kabelky podzim 2014, zima 2014/15. © Zdroj: www.elle.com

alexander mcqueen psaníčko 2014

Alexander McQueen, černé psaníčko na sezónu podzim 2014, zima 2015 ve tvaru koule s řetízkem. © Alexander McQueen. Zdroj: www.alexandermcqueen.com

Kabelka z hadí kůže, Trendy kabelky pro podzim/zimu 2014/2015

Kabelka z hadí kůže, Trendy kabelky pro podzim/zimu 2014/2015. © Zdroj: www.glamour.com

· ·

Trendologička a kreativní spisovatelka se smyslem pro detail. Ve volném čase navrhuje a šije společenské šaty a další módní kousky.

Komentáře

Co si myslíte vy? Dejte nám vědět!

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *