Místo, kde bydlí móda - články - módní poradna - rozhovory - zábava
Místo, kde bydlí móda - články - módní poradna - rozhovory - zábava

Trendy kabelky pro rok 2015

Víte, co nesmí chybět žádné ženě? Bez čeho by se žádná žena neobešla? Je to peněženka, mobil či diář? To má přeci nejen každá žena, ale také každý muž. Každá žena se ve skutečnosti neobejde bez kabelky. Ta tam jsou doby, kdy jsme mívali jenom jednu univerzální kabelku. Dnes máme ke každému outfitu a ke každé příležitosti speciální kabelku, která k danému oblečení hodí.

Každá žena by měla mít jednu velkou tašku, do které se nám vydají naprosto všechny věci. Psaníčko, které je elegantní a dokonale ladí s večerními šaty a formálními událostmi. Trendy kabelku, která je nejnovějším hitem, není nic moc praktická a nedá se nosit ke každé příležitosti, na druhou stranu vypadá vážně skvěle. Malou kabelku, do které dáme jen nezbytnosti, dopřeje nám trochu volnosti a my tak na některé akce nemusíme tahat spoustu zbytečností.

A nyní je nejvyšší čas podívat se, jaké nové trendy nám přinese příští rok. Jaké trendy kabelky si budeme moct letos pořídit do své sbírky neodolatelných a nepostradatelných kabelek?

Velké trendy kabelky pro rok 2015

Velké trendy kabelky pro rok 2015. © Zdroj: www.popsugar.com

Trendy kabelky pro rok 2015 – malé, velké, kulaté i hranaté

Jednu sezónu byly trendy spíše malé tašky a jinou sezónu přišly do módy velké tašky. Ptáte se, jak tomu bude příští rok? To je jednoduché. Dobu, pokrok ani módu nezastavíš, a tak spěchají stále kupředu a nejenže přináší množství nových trendů, ale ponechává na trhu i oblíbené stálice a jako stroj času obnovuje i staré trendy.

Tím chci jenom říci, že v roce 2015 bude trendy téměř vše. Malé, velké, kulaté, hranaté, dlouhé i úzké. Jediné, čemu bychom se snad měli vyhnout, jsou kabelky z devadesátých let, tedy kabelky pod paži. V podstatě by se dalo říci, že pokud si chcete pořídit kabelku pod paži, protože vypadají elegantně, tak jen ve formě psaníčka, zapomeňte na uši.

Každopádně letos si můžete pořídit malé i velké tašky, kulaté i hranaté, vzorované i jednobarevné. A nyní se pojďme inspirovat ve fotogalerii.

Trendy kabelky pro sezónu 2015 všech typů

Trendy kabelky pro sezónu 2015 všech typů. © Zdroj: www.popsugar.com

Barvy pro trendy kabelky 2015

Nejskvělejšími a nejslušivějšími barvami pro kabelky sezóny 2015 budou hlavně žlutá a modrá. Jsou to sice trošku netradiční barvičky, ale o to zajímavěji kabelky vypadají. Díky nim oživíte celý svůj outfit. Zářivá kanárkově žlutá či modrá všech odstínů sluší psaníčkům, batůžkům i velkým kabelkám. Sami si to můžete spočítat v naši fotogalerii. Uvidíte, že největší zastoupení, co se barev týče, mají na fotkách právě jmenované barvy. Ale mimo žlutou a modrou budou trendy i vínová, olivová a klasická hnědá.

Psaníčka jako elegantní trendy kabelky pro rok 2015

Přehlídková mola se letos prohýbala pod množstvím elegantních kabelek ve formě psaníček. Jsou jednobarevné, vzorované, vyšívané i kožené. Psaníčka již nejsou jen malinkaté kabelky, do kterých se vám nevydá ani mobil, protože ty se naopak dělají čím dál větší.

Psaníčka jako trendy kabelky pro rok 2015

Psaníčka jako trendy kabelky pro rok 2015. © Zdroj: www.popsugar.com

Psaníčka představují trendy kabelky pro sezónu 2015

Psaníčka představují trendy kabelky pro sezónu 2015. © Zdroj: www.popsugar.com

Trendy kabelky v podobě psaníček

Trendy kabelky v podobě psaníček. © Zdroj: www.popsugar.com

Trendy kabelky pro rok 2015 v podobě batůžku pro školačky

Pamatujete si na šílená osmdesátá léta, džíny, modré stíny a kožené batůžky? Když se zamyslíte, uvědomíte si, že všechny tyto trendy osmdesátek se letos vrátily do módy. Džíny a riflovina frčí ve všech podobách – kalhoty, sáčka i košile. Modré stíny jsou nyní retro hitem, který je ale oproti osmdesátým létům jemnější a méně kýčovitý. No a na batůžky se můžete podívat na fotkách níže. Jsou trendy, jsou šik a originální.

Trendy kabelky 2015 ve stylu batůžku

Trendy kabelky 2015 ve stylu batůžku. © Zdroj: www.popsugar.com

Trendy kabelky a batohy pro rok 2015

Trendy kabelky a batohy pro rok 2015. © Zdroj: www.popsugar.com

Trendy batůžky pro rok 2015

Trendy batůžky pro rok 2015. © Zdroj: www.popsugar.com

Trendy kabelky pro rok 2015 s dlouhým páskem na rameno

Jak již bylo řečeno, trendy kabelky pro rok 2015 jsou velké i malé. Co se týče těch menších kabelek, pak inspirací vám můžou být kouzelné kabelky na fotografiích. Hitem následující sezóny budou malé i střední kožené kabelky přes rameno a s dlouhým páskem sahajícím až k boku.

Trendy kabelky pro rok 2015 na dlouhém pásku

Trendy kabelky pro rok 2015 na dlouhém pásku. © Zdroj: www.popsugar.com

Trendy kabelky pro rok 2015 jsuo kulaté!

Trendy kabelky pro rok 2015 jsuo kulaté! © Zdroj: www.popsugar.com

Malé a elegantní trendy kabelky pro rok 2015

Malé a elegantní trendy kabelky pro rok 2015. © Zdroj: www.popsugar.com

· · ·

Trendologička a kreativní spisovatelka se smyslem pro detail. Ve volném čase navrhuje a šije společenské šaty a další módní kousky.

Komentáře

Co si myslíte vy? Dejte nám vědět!

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *